Mirė aktorius Ray‘us Liotta

Mirė aktorius Ray‘us Liotta

Holivudą ir kino gerbėjus sukrėtė netikėta žinia, mirė 67 metų aktorius Ray‘us Liotta. Karjeros lūžį aktorius pasiekė 1990-aisiais, suvaidinęs režisieriaus Martino Scorseses filme „Geri vyrukai“ (angl. Goodfellas). Aktorius mirė Dominykos Respublikoje, kur filmavosi naujame filme „Pavojingi vandenys“ (angl. Dangerous Waters).

Portalas „Deadline“ praneša, kad R. Liottos mirties priežastis kol kas nėra aiški ir turėtų paaiškėti po skrodimo, tačiau panešama, kad jis mirė miegodamas. Iš aktoriaus šeimos po jo mirties liko dukra Karsen ir sužadėtinė Jacy Nittolo.

Nors kurį laiką aktoriaus šlovė buvo prigesusi, tačiau pastaraisiais metais jis, kartu su kitais senojo Holivudo atstovais, pradėjo atsigauti ir patyrė šiokį tokį renesansą savo karjeroje. Jis vaidino filme „Visi Niuarko šventieji“ (angl. Many Saints of Newark), „Vedybų istorija“ (angl. Wedding Story) ir „Jokių staigių judesių“ (angl. No Sudden Move). Dar visai neseniai jis baigė filmuotis Elizabeth Banks režisuojamame filme „Kokso meškutis“ (angl. Cocaine Bear) ir greitai turėjo pradėti dirbti dar viename projekte su Demi Moore ir Margaret Qualley, kurio darbinis pavadinimas yra „Medžiaga“ (angl. The Substance).

Per visą savo karjerą aktorius atliko vaidmenis net 126 filmuose (bent tiek įrašų jis turi savo IMDb puslapyje), taip pat prodiusavo ne vieną filmą. Prie žinomiausių jo aktorinių pasirodymų be „Gerų vyrukų“ dar būtų galima priskirti „Narkotikų skyriaus agentą“ (angl. Narc), „Revolverį“ (angl. Revolver), „Svajonių laukas“ (angl. Field of Dreams), „Pabėgti neįmanoma“ (angl. No Escape), „Džonas Q“ (angl. John Q.) ir dar daugybėje kitų filmų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles