„Džono Viko“ režisierius tobulins filmo „Plėšrieji paukščiai“ veiksmo scenas

„Džono Viko“ režisierius tobulins filmo „Plėšrieji paukščiai“ veiksmo scenas

Filmo „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick“) režisierius Chadas Stahelski ateina į pagalbą filmui „Plėšrieji paukščiai“ (angl. „Birds of Prey“), kad šis turėtų kiek daugiau parako savo veiksmo scenose.

Filmų kūrėjas, kuris puikiausiai įvaldęs veiksmą kino pasaulyje, kino kompanijos „Warner Bros.“ buvo pakviestas peržiūrėti antrą kartą įamžintų jų filmo „Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)“ (liet. „Plėšrieji paukščiai (ir nuostabi tokios Harley Quinn emancipacija)“) kadrų. Šioje nuotykių kupinoje juostoje, aktorė Margot Robbie įkūnys „DC“ komiksų heroję Harley Quinn. Šiuo metu filmas yra tame kūrybiniame taške, kada filmuojami papildomi kadrai, perfilmuojamos netinkamos scenos ir filmas ruošiamas 2020 m. vasario mėnesio premjerai. Cathy Yan, šio filmo režisierei, tai pirmasis tokio dydžio studijinis režisūrinis debiutas, o darbas su kino režisieriumi Ch. Stahelski, ties kadrų perfilmavimu, tai tarsi antroji galimybė, kadangi šis kino kūrėjas vadinamas „antruoju vienetu“, dažnai padedančiu išpildyti kinematografinius užmojus.

Ch. Stahelski, atlikdamas nekredituotą vaidmenį, sutvirtins ir suprojektuos naujas filmo veiksmo scenas. Tam tikra prasme, tai yra Ch. Stahelski padvigubintas filmas, nes jo kompanija, kaskadininkų firma „87 Eleven“, dirba prie filmo nuo gamybos pradžios.

Filmas „Plėšrieji paukščiai“ pasakos, kaip aktorės M. Robbie įkūnijama „DC“ komiksuose anti-heroje laikoma Harley susitinka su kitomis moterimis herojėmis, tokiomis kaip Juodoji Kanarėlė ir Medžiotoja, tam. Kad visos kartu galėtų įveikti visų nukaltimų kaltininką, vadinamą Juodąja Kauke. Tad drauge su M. Robbie filme pamatysime ir aktorius Elizabeth Winstead ir Ewaną McGregorą.

Režisierius Ch. Stahelski savo karjerą pradėjo kaskadininkų pasaulyje, vadinęs aktoriaus Keanu Reeves dublerį filme „Matrica“ (angl. „The Matrix“) ir vėliau koordinuodamas kaskadininkų darbą daugybėje kitų filmų. Jo, kaip kaskadininko darbai varijuoja nuo tokių filmų kaip „Nindzė žudikas“ (angl. „Ninja Assassin“) ir „Bado žaidynės“ (angl. „The Hunger Games“) iki „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War.“). Būtent jo darbas ties „Džono Viko“ filmais ir padarė Ch. Stahelski vieną geriausiai veiksmo filmų pasaulį išmanančiu kino kūrėju. Paskutinysis serijos filmas, „Džonas Viskas 3“ (angl. „John Wick 3 – Parabellum“), kuris buvo išleistas šių metų gegužės 17 d., uždirbo daugiau nei 320 milijonų dolerių visame pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles