Jamesas Gunnas savajai „Savižudžių būrio“ versijai samdo vokiečių kilmės komiką Flula Borgą

Jamesas Gunnas savajai „Savižudžių būrio“ versijai samdo vokiečių kilmės komiką Flula Borgą

Oficialiai patvirtinta, kad vokiečių kilmės komikas Flula Borgas jungiasi prie kino kūrėjo Jameso Gunno režisuojamos juostos „Savižudžių būrys“ (angl. „The Suicide Squad“) tęsinio. Į kino studijų „Warner Bros.“ ir „DC“ filmo tęsinį sugrįš aktoriai iš pirmosios dalies: Margot Robbie, Viola Davis, Jai Courtney ir Joelis Kinnamanas. O kartu su naujuoju komandos nariu F. Borgu, prie filmo jungiasi aktoriai Idrisas Elba, Johnas Cena, Davidas Dastmalchianas bei Daniela Melchior.

J. Gunnas, kuris perėmė šią istoriją iš režisieriaus Davido Ayero, kuris su „Savižudžių būrio“ istorija dirbo 2016 m., pats rašė scenarijų filmo tęsiniui, kurį pats ir režisuos. Chuckas Rovenas ir Peteris Safranas darbuosis prodiuserių kėdėse. Planuojama, kad filmo „Savižudžių būrys“ tęsinys kino teatrus pasieks 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Komikui F. Borgas tai nebus pirmieji įrašai kine – jį buvo galima išvysti filmuose „Aukšta klasė 2“ (angl. „Pitch Perfect 2“) ir „Alvinas ir burundukai: didžioji kelionė“ (angl. „Alvin and the Chipmunks: The Road Chip“) bei televizijos serialuose „Curb Your Enthusiasm“ ir „NBC“ seriale „Gera vieta“ (angl. „The Good Place“). Naujausias projektas, kuriame galima išvysti / išgirsti šį komiką, tai 2020 m. kino teatruose pasirodysiantis animacinis filmas „Trolls World Tour“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles