Jeffas Danielsas atsidurs „Alegentės“ dilogijoje

Jeffas Danielsas atsidurs „Alegentės“ dilogijoje

Jau šių metų gegužės mėnesį prasidės trečios „Divergentės“ (angl. „Divergent“) franšizės dalies filmavimas. Vieną iš reikšmingų vaidmenų pirmoje finalinės dilogijos „Alegentė. 1 dalis“ (angl. „Allegiant: Part 1“) atliks aktorius Jeffas Danielsas.

Trečiojo filmo režisieriumi paskirtas Robertas Schwentke, kuris jau kuravo šiais metais pasirodžiusią „Insurgentę“ (angl. „Insurgent“), tačiau ar kino kūrėjas atsidurs finalinės dalies režisieriaus kėdėje, kol kas neaišku. Sklinda kalbos, jog filmą „Alegentė. 2 dalis“ (angl. „Allegiant. Part 2“) kurs visiškai kitas režisierius.

Jeffas Danielsas turės įkūnyti Deividą, „Genetinės apsaugos biuro“ vadovą. Kaip tik ši organizacija ir buvo sukūrusi atskirą gyvenimo zoną, kurioje visuomenės gyventojai buvo priskiriami prie atskirų bendruomenių. Priežastys sukurti atskirą žmonių pasaulį ir juos įkalinti jame buvo labai nemoralios, todėl Trišė, neturinti nieko bendro nei su viena iš bendruomenių, mes iššūkį organizacijai, kuri kalta dėl visų nelaimių.

Veronicos Roth knygų ekranizacijos, deja, neturi tokio populiarumo, kaip kitos studijos „Lionsgate“ franšizės – „Saulėlydis“ (angl. „Twilight“) ir „Bado žaidynės“ (angl. „The Hunger Games“. Pirmasis filmas „Divergentė“, studijai kainavęs 80 mln., visame pasaulyje užsidirbo 288 milijonus dolerių, kai tuo tarpu tęsinys, kuriam buvo išleista 110 milijonų, tesugebėjo susižerti 271 milijoną. Visgi, atsižvelgiant į kuklius pirmų dvejų dalių rezultatus, studija tiki projektu ir toliau investuoja pinigus tikėdamasi, jog finalinės dalys sugebės atnešti teigiamus komercinius rezultatus.

Šiuo metu Jeffas Danielsas užimtas filmo „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“) filmavimo aikštelėje, kur jis vaidina Johną Sculley. Taip pat šiais metais jį galėsime išvysti filme „Marsietis“ (angl. „Martian“), kurį režisuoja Ridley‘is Scottas. Visai neseniai aktorius pasirodė filme „Bukas ir bukesnis 2“ (angl. „Dumb and Dumber To“), suvaidindamas savo kultinį veikėją Harį.

„Alegentės“ premjera numatyta 2016 metų kovo 16 dieną. Juostai teks konkuruoti su „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles