„Įsikūnijimo“ pasaulis dar labiau plečiasi

„Įsikūnijimo“ pasaulis dar labiau plečiasi

Po stulbinamos finansinės sėkmės, režisierius Jamesas Cameronas jau prieš kurį laiką paskelbė, kad iškart kurs net tris „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinius ir visus juos filmuos vienu metu. Tačiau gali taip nutikti, kad trimis tęsiniais nebus apsiribojama. Portalas „Collider“ praneša, kad režisierius nesusaistė savęs vos trijų filmų scenarijais ir parašė ketvirtąjį. Tai reiškia, kad galiausiai turėtume sulaukti ir penktos „Įsikūnijimo“ dalies pasirodymo.

Apie šį pokytį pranešė ilgametis Jameso Camerono kolega, kompozitorius Jamesas Horneris. „Jis turi keturių tęsinių scenarijus, bet stengias juos sutraukti į tris filmus. Bet, kai įdedama tiek daug pastangų ir darbo, kaip galima taip sutrumpinti istoriją ir neišsiplėsti į keturis filmus?“, – duodamas interviu „HeyUGuys“ pasakojo J. Horneris.

Dar visai neseniai pranešėme, kad tęsiniai bus filmuojami naujos technologijos virtualiomis kameromis. Taip pat, režisierius buvo pranešęs, kad tiesiog nespėja tinkamai parengti filmų scenarijų. Dėl šios priežasties filmai buvo nukelti dar bent metams į priekį ir prasidės pasirodyti kasmet nuo 2017 metų.

Jei bus nuspręsta kurti ir penktąją „Įsikūnijimo“ dalį, greičiausiai, jis kino teatrus pasieks 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles