Xavieras Dolanas surinko aktorių svajonių komandą savo naujajam filmui

Xavieras Dolanas surinko aktorių svajonių komandą savo naujajam filmui

Nežiūrint į tai, jog talentingas 26-erių metų režisierius Xavieras Dolanas paskutiniu metu ruošiasi savo pirmam anglakalbiam filmui „Džono F. Donovano mirtis ir gyvenimas“ (angl. „The Death and Life of John F. Donovan“), jis taip pat neapleidžia galimybės sukurti dar vieną prancūzišką juostą. Filmas vadinsis „Tiesiog pasaulio pabaiga“ (angl. „Just the End of the World“), o jame pagrindinius vaidmenis atliks Marion Cotillard, Lea Seydoux, Vincentas Casselis ir Gasparas Ullielis.

Praėjusių metų rudenį kanadiečių kino kūrėjas dirbo prie filmo „Džono F. Donovano mirtis ir gyvenimas“. Šis filmas turėjo tapti jaunam režisieriui debiutu anglakalbiame kine. Juostoje pagrindinius vaidmenis turėjo atlikti Kitas Harringtonas, Kathy Bates, Jessica Chastain ir Susan Sarandon. Filmavimas numatytas šių metų rudenį.

Šią savaitę kino kompanija „Seville Pictures“ pranešė, jog režisierius susidomėjo projektu „Tiesiog pasaulio pabaiga“. Juosta bus paremta Jeano-Luke‘o Lagarso pjesės motyvais, kurioje po 12 metų dingimo, namo grįžta rašytojas, norintis susitaikyti su savo šeima. Filmo metu bus parodytas šeimos suartėjimas su prarastu giminaičiu.

Juostos filmavimas prasidės gegužės pabaigoje, po to, kai Xavieras Dolanas baigs visus darbus, susijusius su 68-uoju „Kanų kino festivaliu“, kuriame jis atliks žiuri nario vaidmenį. Apie naująjį projektą kino kūrėjas šneka kaip apie didįjį kiną. Jis teigia, jog tai bus puikus tramplinas jo karjeroje, pereinant nuo mažų filmų iki didelių projektų.

Kada pasirodys „Tiesiog pasaulio pabaiga“, nepranešama.

Naujausią režisieriaus filmą „Mamytė“ (angl. „Mommy“) buvo galima pamatyti festivalio „Kino pavasaris“ metu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. assss / 2015 balandžio 29

    Puikios naujienos. 🙂