Arnoldas Schwarzeneggeris vaidins ambicingame rusų projekte

Arnoldas Schwarzeneggeris vaidins ambicingame rusų projekte

Veiksmo filmų žvaigždė ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris prisijungė prie fantastinio rusų filmo „Viy 2“, taip pat žinomo kaip „Kelionė į Kiniją: Geležinės kaukės paslaptis“ („Journey to China: The Iron Mask Mystery“), praneša „The Hollywood Reporter“. Prie filmo finansavimo prisidės ir Kinija.

Žinią apie Švarco prisijungimą prie aktorių kolektyvo pranešė filmo prodiuseris Glebas Fetisovas. Koks vaidmuo bus patikėtas A. Schwarzeneggeriui atskleista nebuvo. Filme taip pat pasirodys ir kitas ne mažiau garsus veidas – Jackie‘is Chanas.

„Viy 2“ – tai 2014 metais pasirodžiusio filmo „Viy“ tęsinys. Tarptautinėje kino rinkoje juosta buvo paleista pavadinimu „Uždraustoji imperija“ („Forbidden Empire“). Šis projektas tapo daugiausiai uždirbusiu filmu Rusijoje 2014 metais.

Pirmoji dalis buvo paremta rusų klasiko Nikolajaus Gogolio siaubo novele. Pagrindinis veikėjas Jonathanas Greenas, anglų keliautojas, išsiruošęs į mokslinę ekspediciją Rytų Europoje. Jos metu jis atsiduria paslaptingame ir baugiame kaimelyje, įsikūrusiame Ukrainos miškų glūdumoje.

Antroji filmo dalis pasakos Jonathano Greeno nuotykių tęsinį. Keliautojui buvo pavesta nubraižyti Rusijos žemėlapį iki rytinių šalies sienų. Per savo kelionę jis atsiduria tolimojoje Kinijoje.

Pagrindinį vaidmenį atlieka anglų aktorius Jasonas Flemyngas. Šiai rolei buvo svarstytos ir Christiano Slaterio, Seano Beano, Keanu Reeves‘o, Jasono Stathamo kandidatūros. Pastarasis filmo kūrėjams rekomendavo pasirinkti savo geriausią draugą Jasoną Flemyngą kaip geriausią pasirinkimą pagrindiniam filmo vaidmeniui. Kūrėjai paklausė J. Stathamo patarimo ir susitarė su J. Flemyngu.

Jonathano Greeno vaidmuo buvo tikrai geidžiamas darbas. Christianas Slateris, pamatęs keletą epizodų iš filmo, kalbėjo: „Aš būčiau kažką nužudęs, kad pasirodyčiau „Viy“! Kas tas agentas, kuris susimovė ir nesusitarė dėl vaidmens?“

Į filmą investuoja ir raumenis auginanti Kinijos kino pramonė. Pranešama, kad kinai skirs 15 mln. JAV dolerių. Visą projekto biudžetą sudarys 36 mln. JAV dolerių.

„Viy 2“ turėtų pasirodyti 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles