Drew Goddardas režisuos naująjį filmą apie Žmogų-vorą

Drew Goddardas režisuos naująjį filmą apie Žmogų-vorą

Praėjusį mėnesį kino pasaulį sudrebino žinia apie „Marvel“ ir „Sony“ studijų sutartį, kuri leido legendiniam komiksų veikėjui Žmogui-vorui pasirodyti „Marvel“ studijos filmuose. Kadangi sutartis buvo ganėtinai abstrakti, dabar netyla kalbos dėl to, kokie žmonės prisijungs prie naujojo Žmogaus-voro kūrimo. Kaip praneša tinklapis „Latino Review“, naujojo Žmogaus-voro filmo režisieriumi ir scenaristų taps Drew Goddardas.

Amerikietis turi nemažai patirties ir kine, ir televizijoje. Savo karjerą jis pradėjo serialuose „Bafi – vampyrų žudikė“ (angl. „Buffy the Vampire Slayer“) ir „Angelas“ (angl. „Angel“), vėliau rašė serialui „Dingę“ (angl. „Lost“).

Jo talentą ilgainiui pastebėjo Holivudo studijos – D. Goddardas parašė scenarijus filmams „Projektas MONSTRAS“ (angl. „Cloverfield“), „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“) ir vienam laukiamiausių šių metų filmų „Marsietis“ (angl. „The Martian“) bei parašė ir pats režisavo filmą „Namas girios glūdumoj“ (angl. „The Cabin in the Woods“). Kaip matome iš šio sąrašo, D. Goddardo karjera yra glaudžiai susijusi su tokiais žmonėmis kaip Jossas Whedonas ir J.J. Abramsas, kurie yra vadinami geriausiais šių dienų didžiųjų filmų režisieriais, todėl D. Goddardo perspektyvos tikrai nemenkos.

„Latino Review“ pranešimas kartu reiškia tai, kad „Sony“ tikrai kurs visiškai naują Žmogaus-voro versiją. Kaip žinoma iš oficialios „Marvel“ ir „Sony“ sutarties, garsusis komiksų veikėjas galės pasirodyti „Marvel“ filmuose, tačiau „Sony“ taip pat kurs išskirtinai su šiuo personažu susijusius filmus, iš kurių bent jau pirmąjį ir režisuos D. Goddardas.

„Latino Review“ žiniomis, Žmogus-voras dar gali pasirodyti kitų metų filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), tačiau tai dar nebūtų jo prisijungimas prie „Marvel“ Keršytojų komandos. Straipsnyje teigiama, kad paties Žmogaus-voro filme pasirodysiantis Geležinis žmogus nuspręs, ar jaunasis superherojus yra vertas prisijungti prie garsiosios komandos.

Kol kas neaišku, kas vaidins naująjį Žmogų-vorą. Pasirodę gandai, kad jį gali įkūnyti 23-ejų metų Dylanas O‘Brienas, greitai buvo numalšinti. Kaip pranešama, „Sony“ yra pasiryžę vaidmenį paskirti itin jaunam aktoriui, tačiau tikrasis aktorių pasirinkimas nevyks dar kelis mėnesius, todėl kažko oficialaus neturėsime dar kurį laiką.

„Latino Review“ kartu spėja, kad pirmajame Žmogaus-voro filme pamatysime „Grėsmingojo šešeto“ (angl. „Sinister Six“) susiformavimą, kas reiškia, jog „Sony“ vis dar neatsisako potencialaus filmo apie šią garsiųjų antagonistų grupę, kurį buvo planuojama kurti po antrosios „Nepaprasto Žmogaus-voro“ dalies. Verta paminėti, kad „Latino Review“ pranešime nėra nieko oficialaus, tačiau apie šiuos gandus rimtai kalba visa Holivudo žiniasklaida.

D. Goddardo režisuotas naujasis Žmogaus-voro filmas turėtų pasirodyti 2017 metų liepos 28 dieną. Pasak gandų, filmo pavadinimas bus „Įspūdingasis Žmogus-voras“ (angl. „The Spectacular Spider-Man“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles