„Užmirštųjų“ režisierius į didžiuosius ekranus perkels žaidimą „Gran Turismo“

„Užmirštųjų“ režisierius į didžiuosius ekranus perkels žaidimą „Gran Turismo“

Studija „Sony“ pradėjo derybas su filmų „Tronas: Palikimas“ (angl. „Tron: Legacy“) ir „Užmirštieji“ (angl. „Oblivion“) režisieriumi Josephu Kosinski dėl populiariojo žaidimo „Gran Turismo“ ekranizacijos, kurios teises studija įsigijo dar praeitais metais.

Kino kūrėjas yra labai didelių lenktynių gerbėjas, ir jis visai neseniai dar bandė dirbti prie kito panašios temos projekto „Lėk neatsigręždamas“ (angl. „Go Like Hell“), kuriame pagrindinius vaidmenis turėjo atlikti Bradas Pittas ir Tomas Cruise‘as. Bet, negavęs reikiamo finansavimo, režisierius pradėjo ieškoti naujo darbo.

Žaidimas buvo sukurtas japoniškos studijos „Polys Entertainment“ ir išleistas kompanijos „SCEI“ gruodžio 23 d. 1997 metais. Teigiama, jog būtent „Gran Turismo“ tapo pirmuoju žaidimu, kuris atvėrė duris tikroviškiems konsolių autosimuliatoriams.

Žaidimas turi du režimus – arkadinį ir realistinį. Arkadiniame režime žaidėjas gali rinktis iš tokių automobilių markių kaip Nissanas, Honda, Acura, Astonas Martinas ir kt. Visos trasos žaidimo eigoje išgalvotos, tačiau naujausiuose žaidimų dalyse pasirodžiusios trasos kaip Laguna Seca ar Le Mans Sarthe jau priklauso mūsų pasauliui.

Realistiniame režime žaidėjas turi galimybę darytis karjerą pradėdamas su 10 000 kreditų, už kuriuos galima nusipirkti naudotą automobilį. Toliau žaidėjas turi gauti vieną iš trijų licencijų – B kategorijos, A kategorijos arba tarptautinės A kategorijos.

Projektas jau kurį laiką yra vienas iš studijos „Columbia Pictures“ vadovo Michaelo De Lucos favoritų, todėl jis taps būsimo projekto prodiuseriu. Filmavimo darbai turėtų prasidėti jau šių metų rudenį, o premjera numatyta 2016 metais. Tikėtina, jog tai bus vasara, nes projektas priskiriamas prie blokbasterių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles