Išgirskite: pristatyta įkvepianti pirmoji filmo „Insurgentė“ garso takelio daina, kurią atliko grupės „M83“ ir „Haim“

Vos daugiau kaip po poros savaičių Lietuvos kino mėgėjai galės išvysti filme „Divergentė“ matytos Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley) nuotykių tęsinį. Naujosios juostos „Insurgentė“ nekantriai laukiantys žiūrovai internete jau kurį laiko dalijosi dideliais lūkesčiais filmo garso takeliui, kuriame – daug žinomų vardų. Šią savaitę buvo pristatyta pirmoji garso takelio daina, kurią atliko grupės „M83“ ir „Haim“.

Ilgą laiką netrūko svarstymų, kokius muzikantus pasirinks filmo kūrėjai. Tad nemažai pirmosios dalies gerbėjų nudžiugo „M83“ sugrįžimu. Pirmajame filme kūrinį „I Need You“ atlikę prancūzai šįsyk suvienijio jėgas su poproko grupe „Haim“ kūriniui „Holes In The Sky“.

MTV.com vertintojai neslėpė komplimentų naujajam kūriniui girdami spalvingą, palengva pulsuojantį garsų orkestrą, turtingus Haim seserų balsus (grupę sudaro seserys Este, Danielle ir Alana Haim, bei būgnininkas Dashas Huttonas, – red.past.) ir neprilygstamus „M83“ komponavimo sugebėjimus. „Holes In The Sky“ leidžia įsivaizduoti skrydį ir beribes erdves, suteikia svajingą pojūtį.

Kaip kalbėjo „Haim“ vokalistės, jos jau seniai buvo Anthony Gonzalezo ir „M83“ gerbėjomis, tad jų kolektyvą ypač nudžiugino pasiūlymas padainuoti drauge. „Puikiai praleidome laiką įrašų studijoje, viskas įvyko labai greitai ir natūraliai. Esame laimingos, tapusios „Insurgentės“ dalimi“, –

Jau kovo 17 dieną bus išleistas pilnas filmo „Insurgentė“ garso takelis. Jame galėsite išgirsti šias dainas:

1. „M83“ – „Holes in the Sky“ [ft. „Haim“]
2. „Royal Blood“ – „Blood Hands“
3. Woodkid – „Never Let You Down“ [ft. Lykke Li]
4. Anna Calvi – „The Heart of You“
5. Zella Day – „Sacrifice“
6. SOHN – „Carry Me Home“
7. „Imagine Dragons“ – „Warriors“
8. Joseph Trapanese – „Convergence Score from Insurgent“

Filme „Insurgentė“ pasirodys ne tik „Auksiniam gaubliui“ nominuota Sh.Woodley ir jos mylimąjį ekrane įkūnijęs Theo Jamesas, bet ir „Oskarų“ laureatės Kate Winslet ir Octavia Spencer, jaunoji Zoë Kravitz, Naomi Watts ir kiti.

„Insurgentės“ įvykiai toliau rutuliojasi į penkias bendruomenes padalintoje futuristinėje visuomenėje. Kiekvienam čia skirtas konkretus vaidmuo, o už jo nevykdymą rizikuojama tapti atstumtaisiais. Už šiuos žiauresnio likimo nusipelno tik tie, kurie turi keletui bendruomenių būdingų bruožų – jie laikomi nekontroliuojamais ir yra medžiojami. Viena jų – Beatrisė. Pirmojoje dalyje savo prigimtį nuslėpusi ir vieną savo trenerių, Ketvirtąjį, pamilusi mergina dabar priversta bėgti, nes ji kelia grėsmę esančios santvarkos stabilumui. Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles