Anna Kendrick – nuo didžiausios „Žiedų Valdovo“ gerbėjos iki vienos muzikaliausių jaunosios kartos aktorių

Iš Jasono Moore’o estefetę perėmusi debiutuojanti režisierė Elizabeth Banks pristato filmo „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“) tęsinį, kuriame ir vėl išvysime vieną muzikaliausių šių laikų jaunosios kartos atstovių Anną Kendrick. Pirmoje dalyje sužibėjusi aktorė nemažina apsukų ir žada, kad antra filmo dalis bus dar labiau muzikalesnė nei pirmoji.

Aktorė prisipažįsta, kad jeigu ji nedainuotų, ji greičiausiai vaidintų fantastikos žanro filmuose: „aš negaliu gyventi be fantastikos filmų. Pertraukų tarp filmavimų metu aš bent kartą per metus peržiūriu visą „Žiedų Valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) trilogiją. Tai yra visai kitokio žanro filmai, negu tie, kuriuose vaidinu aš, o kalbant apie mano pačios karjeros pradžią, ji prasidėjo sulaukus vos 10’ies metų. Jeigu tais laikais jaunimas žaidė kompiuterinius žaidimus, aš jau tuo metu žinojau, kad noriu vaidinti filmuose.“ Išgirdusi, kad New York’o mieste vyksta didžiulės atrankos į Brodvėjaus spektaklį, jaunoji dainininkė kartu su broliu sėdo į autobusą ir iš Portland’o nuvyko į savo svajonių miestą išbandyti laimės. Jau sulaukus 12’os metų ir vaidinant spektalyje „Aukštoji visuomenė“ (angl. „High Society“), jaunoji aktorė buvo nominuota „Tony“ apdovanojimui – taip prasidėjo jaunos merginos žygis į didžiąją sceną.

Kino teatre aktorė debiutavo 2003’ais metais suvaidindama filme „Stovykla“ (angl. „Camp“). Sėkmingas debiutas buvo pastebėtas kritikų ir aktorė neužilgo išgirdo savo vardą tarp nominuotųjų laimėti geriausios metų debiutantės vardą „Independent Spirit Awards“ apdovanojimuose, o netrukus buvo įvertinta ir pačiu apdovanojimu.

Toliau sekė visiems puikiai žinoma „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) filmų serija, kuri prasidėjo dar 2008’ais. Tačiau visai nekeista, kad kito filmo dėka, 2010’ais metais jaunoji aktorė buvo nominuota geriausios antro plano aktorės nominacijai. Filmas „Viskas ore!“ (angl. „Up in the Air“) tapo tikru proveržiu Anna’os Kendrick karjeroje. „Taip jau yra, kad daugumai aktorių vampyrų tematikos filmai tiesiog pastato jų karjeroms antkapius, tačiau nereikia teisti žmonių už jų sprendimus. Pavyzdžiui, bežiūrėdamas filmą „Rocket Science“ aš tiesiog negalėjau atsistebėti Anna’os Kendrick vaidybiniais sugebėjimais. Palyginus su kitomis jos amžiaus aktorėmis, Anna’os Kendrick galimybės tiesiog pritrenkiančios. Ji moka šmaikščiai bendrauti, yra protinga ir man kaip tik reikėjo tokios personos George’ui Clooney į kompaniją – ji tikrai buvo tam tinkamiausias pasirinkimas. Nors jai aš to iškart ir nepasakiau, bet šis vaidmuo buvo sukurtas specialiai Annai“ – mintimis dalinosi filmo „Viskas Ore!” režisierius Jasonas Reitmanas.

Nepaisant režisierių pripažinimo, didžiajai publikai aktorė vis dar nebuvo tokia žinoma iki pat pirmosios „Aukštos klasės“ (angl. „Pitch Perfect“) dalies. „Filmuotis šioje juostoje buvo labai gera patirtis. Režisieriai leido ir man pačiai įnešti savą indėlį į scenarijų. Pavyzdžiui, scenoje, kuomet bandžiau patekti į akapelos grupę, turėjau atlikti visai kitą dainą, o ne filme suskambėjusią „Cup Song“. Turėjau sudainuoti niekam nežinomą dainą „I’m a Little Tea Cup“, tačiau režisieriams pasiūliau „Cup Song“, ir Jasonui Moore’ui ji beprotiškai patiko!“

Kviečiame prisiminti vieną žymiausių pirmos dalies dainų, kur nusifilmavo ir pati Anna Kendrick:

Pirmoje dalyje suspindėjusiai Anna’i Kendrick netrukus buvo pasiūlyta filmuotis ir antroje filmo dalyje, kur jos akapela grupei gresia išnykimas – vieno konkurso metu buvo patirtas didžiulis fiasko. Merginų kompanijai iškilo nelengva užduotis – laimėti tarptautinį dainavimo konkursą ir visiems įrodyti, kad vienas nesėkmingas pasirodymas – tai tik atsitiktinumas.

„Antros miuziklų dalys dažniausiai nepasiteisina, tai tikrai bijojau vaidinti šioje juostoje. Tačiau tik sužinojus, kad dauguma draugių iš pirmos dalies sutiko vaidinti ir tęsinyje – aš kitos išeities tiesiog nebeturėjau“ – mintimis dalinosi Anna Kendrick.

Aktorė taip pat užsimena ir apie trečiąją dalį: „dauguma merginų jau pasirašė sutartis ir trečiai „Aukštos klasės“ daliai, tačiau aš dar nesu tikra, ar tikrai ta trečia dalis išvis bus. Pirmiau reikia pasižiūrėti, kaip žmonės priims antrąją dalį ir tik tuomet galvoti apie trečiąją, bet į filmavimo aikštelę aš su mielu noru grįžčiau“- prisipažino Anna Kendrick.

Kviečiame susipažinti su antrosios filmo „Aukšta klasė“ dalies anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles