Bruce’o Lee dukra kurs dokumentinį filmą apie savo tėvą

Legendinis rytų kovų menų meistras Bruce‘as Lee yra viena žymiausių visų laikų kino žvaigždžių, todėl jo anksti pasibaigusį gyvenimą ekranizuoti nori daug kas. Artimiausias su B. Lee susijęs projektas bus dokumentinis filmas, o pačią juostą apie tėvą kurs aktoriaus dukra Shannon Lee.

S. Lee oficialiame pranešime spaudai teigė: „Yra sukurta daugybė projektų, kurie pasakoja apie mano tėvo gyvenimą, tačiau nei vienas kūrėjas tinkamai nesuprato jo filosofijos ir meno. Ankstesnių filmų kūrėjai nesugebėjo perteikti jo kovų menų ar istorijos pasakojimo stiliaus esmės. Vienintelis būdas, kurio pagalba žiūrovai gali išvysti tikrąjį mano tėvo unikalumą, yra mums patiems rasti reikalingą medžiagą ir projektą kurti su nuostabiais, panašiai mąstančiais žmonėmis.“

Kaip praneša tinklapis „Deadline“, tai bus pirmasis filmas apie B. Lee, kuris bus kuriamas su pilnu aktoriaus šeimos pritarimu ir įsitraukimu. Oficialiame pranešime teigiama, kad filme apie aktorių bus siekiama išryškinti ne tik jo aktorinius ir kovų menų sugebėjimus, bet ir parodyti, kad jis kartu buvo itin stiprus rašytojas bei filosofas.

Primename, kad B. Lee savo laiku buvo ir iki šiol išliko vienu žymiausių rytų kovų menų atstovų kine. Jis suvaidino dešimtyse filmų apie kovų menus ir yra laikomas bene svarbiausiu žmogumi, pakeitusiu amerikiečių požiūrį į azijiečių kiną. B. Lee lemtis yra tragiška – jis 1973-iaisiais mirė pasirodant vos kelioms dienoms iki legendinio filmo „Drakonas įžengia“ (angl. „Enter the Dragon“) pasirodymo. Aktoriui buvo tik 32 metai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles