„Džiumandži“ perdirbinys jau turi režisierių

„Džiumandži“ perdirbinys jau turi režisierių

Po keletos metų kūrimo procese ir kelių dešimčių skirtingų scenarijų, kino studija „Sony“ galiausiai aprimo su savo naujuoju filmu. Nors gal geriau būtų galima sakyti, istorijos atkūrimu. Prieš daugiau nei 20 metų pristatyto „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) filmo perdirbinys galiausiai turi ne tik scenarijų, bet ir jį įgyvendinsiantį režisierių. Juo tapo „Afigienos mokytojos“ (angl. „Bad Teacher“) ir „Seks video“ (angl. „Sex Tape“) kūrėjas Jake‘as Kasdanas.

Kad ir kaip visi kino mėgėjai nekenčia perdirbinių, vis tiek juos puola žiūrėti. Atsižvelgiant į tai, kad prieš kelis metus atsisveikinome su pagrindinį vaidmenį atlikusiu Robinu Williamsu, jo šlovės spinduliuose filmas tikrai nesimaudys, tad šįkart juostai bus tik sudėtingiau. Ir reikia tikėtis, kad režisierius J. Kasdanas sugeba dirbti taip pat greitai, kaip raganosis geba prasiveržti pro namo sieną. „Sony“ jau yra numačiusi filmo premjeros datą, kuri bus tikrai labai greitai. Jei tiksliau, studija neplanuoja keisti išleidimo datos, kuri pernai buvo numatyta kaip šių metų gruodžio 26 diena.

Originalioji juosta, kurioje netrūko komedijos elementų, pasakojo šeimai skirtą istoriją apie du vaikus, patekusius į stalo žaidimo pasaulį. Tuomet paaiškėjo, kad Džiumandži nėra tik paprastas žaidimas, o jame kažkada buvo įkalintas ir dar vienas vaikas. Tas vaikas jau spėjo suaugti, o naujieji žaidimo kaliniai padeda jam grįžti į tikrąjį pasaulį. Tik kartu su jais atkeliauja ir visas Džiumandži.

Kol kas labai sunku pasakyti, ar J. Kasdanas sukurs filmą laiku. Iš esmės jam lieka vos du variantai – tikėtis, kad „Sony“ premjeros datą nukels, arba arti kaip bėriui ir beveik nemiegant parengti, nufilmuoti, sumontuoti, praprodiusuoti ir pristatyti filmą per mažiau nei metus. Jau nekalbant apie labai daug specialiųjų efektų, kurie turėtų būti matomi filme. Taigi, laikom sukryžiavę pirštus ir tikėkimės, kad perdirbinys nenuvils žiūrovų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles