R. De Niro naujausioje komedijoje įrodys – kelnėse jis dar ne senelis

Sausio 22 dieną į Lietuvos kino teatrus grįžta Holivudo legenda Robertas De Niro. Naujasis jos filmas – tai beprotiškai juokinga komedija „Kelnėse dar ne senelis“, kurioje jis pasirodys su paauglių merginų dievuku Zacu Efronu.

Tai, jog kino teatrų žiūrovams iš juoko skaudės veido raumenis, prognozuoja vienas nenuginčijamas faktas: filmą režisavo drauge su Sacha Baronu Cohenu ilgą laiką dirbantis ir visus populiariausius jo filmus („Boratas“, „Bruno“, „Ali G“, „Diktatorius“) prodiusavęs Danas Mazeris. Todėl ir komedijoje „Kelnėse dar ne senelis“ netrūks nešvankių juokelių bei nuogų kūnų. Apsinuoginti išdrįs ir pats Robertas De Niro!

Tiesa, drauge su Holivudo žvaigžde pilvo preso standumą prieš kameras matavęsis Z. Efronas buvo ne toks drąsus. Pavyzdžiui, vienoje scenoje, kur jo vaidinamas Džeisonas važiuoja nuogas motociklu, prireikė dublerio.

Filmas pasakos istoriją apie tai, kaip po žmonos mirties jau nebe pirmos jaunystės Dikas Kelis paprašo anūko Džeisono jį nuvešti į Floridą, kur tokiu metų laiku jiedu su velione praleisdavo daugiausiai laiko. Kelionė netikėtai virsta ištisu vakarėliu. Pasirodo, kad velnių prišveitęs senelis kelionės metu planuoja pasiausti taip, kaip niekad gyvenime. Tobulą gyvenimą iki tol gyvenęs ir vesti mylimąją planavęs Džeisonas pamažu irgi pameta stogą, o galiausiai ima suprasti, jog būtent apie tokį, kur kas laisvesnį gyvenimą, jis ir svajojo.

Drauge su R. De Niro bei Z. Efronu ekranuose pamatysime Julianne Hough bei kylančią ir itin perspektyvia vadinamą žvaigždutę Zoey Deutch.

Iš kojų verčianti komedija „Kelnėse dar ne senelis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau sausio 22 dieną.

Kol kas pažiūrėkite itin nešvankų ir nuogybių kupiną anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles