Rachel McAdams gali tapti Willo Smitho kolege filme „Šalutinis grožis“

Rachel McAdams gali tapti Willo Smitho kolege filme „Šalutinis grožis“

Kino studija „New Line“ ir režisierius Davidas Frankelis naujajam filmui „Šalutinis grožis“ (angl. „Colleteral Beauty“ suburs tikrą žvaigždžių komandą. Jau žinoma, kad prie WilloSmitho ir Oskaro laureatės Helen Mirren prisijungs tokie aktoriai kaip Edwardas Nortonas, Michaelas Pena ir Naomie Harris. Be to, nors studija kol kas šios informacijos nepatvirtino, šaltinių teigimu, dėl vaidmens šiame filme derybas veda ir Oskaro nominatė Rachel McAdams – tad pavykus pasiekti abi puses tenknantį susitarimą ji gali papildyti žinomų pavardžių ir taip nestokojančią „Šalutinio grožio“ aktorių komandą.

„Šalutinis grožis“ pasakoja apie Niujorko pardavimų vadybininką (jį vaidins W. Smithas), išgyvenantį asmeninę tragediją. Jo kolegos bando jam padėti išbristi iš depresijos, ir nors jų patarimai ir duoda rezultatų, tačiau ne tokių, kokių buvo tikėtasi.

Juostos filmavimo darbus Niujorke planuojama pradėti jau kitą mėnesį.
R. McAdams šiuo metu filmuojasi kino studijos „Marvel“ projekte „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“, po kurio galės iš karto persikelti į „Šalutinio grožio“ filmavimo aikštelę – žinoma, jei ji iš viso jame vaidins.

E. Nortono, kuris paskutinį kartą buvo matytas keturiais Oskarais apdovanotame Alejandro González Iñarittu filme „Žmogus – paukštis“ (angl. „Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)“, 2014 m.), balsą kartu su Setho Rogeno ir Evano Goldbergo, bus galima išgorsti animacinėje komedijoje „Dešrelių vakarėlis“ (angl. „Sausage Party“).

M. Pena, pernai metais pasirodė „Marvel“ projekte „Skruzėliukas“ (angl. „Ant-Man“) ir septyniems Oskaramas nominuotame Riddley‘ioScotto fantastiniame filme „Marsietis“ (angl. „The Martian“).

N. Harris, vaidinusią naujausioje bondiados dalyje „Spectre“ ir sporto dramoje „Kirtis dešine“ (angl. „Southpaw“), netrukus bus galima išvysti trileryje „Mūsiškis išdavikas“ (angl. „Our Kind of Traitor“), kurio premjera numatoma gegužės 6 d.

W. Smithas, kuris šiame projekte pakeitė australą Hugh Jackmaną, vaidina rugpjūčio d. kino teatrus pasieksiančiame projekte „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles