Garsiausias „Bręstančio blogio“ blogietis grįžta į serialą „Skambinkite Solui“ (video)

Jau greitai į televizijos ekranus su trečiuoju sezonu sugrįšiantis serialas „Skambinkite Solui“ (angl. „Better Call Saul“), pasakojantis apie serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) priešistorę, ruošiasi sugrąžinti vieną garsiausių originaliojo serialo blogiečių.

Tai galima spręsti iš šią savaitę AMC kanalo išleistos reklamos parodijos, kurioje reklamuojamas greito maisto restoranas „Los Pollos Hermanos“, „Bręstančio blogio“ pasaulyje išgarsėjęs kaip verslas, kuris buvo naudojamas gabenti pagrindinio veikėjo Volterio Vaito gaminamą metamfetaminą. Reklamos pabaigoje į žiūrovus kreipiasi aktoriaus Giancarlo Esposito įkūnijamas „Los Pollos Hermanos“ įkūrėjas  Gustavo Fringas, kurio sugrįžimo į serialą „Skambinkite Solui“ buvo tikimasi nuo pat jo pradžios.

„Bręstančio blogio“ seriale Fringas Bryano Cranstono įkūnytam chemijos mokytojui, nusprendusiam finansiškai aprūpinti savo šeimą gaminant ir parduodant metamfetaminą, suteikdavo galimybę dirbti aukščiausio lygio laboratorijoje ir gauti didžiulius pinigus. Bėgant serialui jųdviejų santykiai pašlijo ir viskas baigėsi viena žymiausių viso serialo konfrontacijų.

Apie „Bręstančio blogio“ priešistorę pasakojantis serialas „Skambinkite Solui“, kaip ir galima spręsti iš jo pavadinimo, daugiausiai sukasi apie Solo Goodmano (akt. Bob Odenkirk) veikėją dar prieš tai, kuomet jis tapo linksmu ir taisykles lengvai laužančiu advokatu. Šiame seriale jis yra Jimmy McGillas, vis dar kylantis advokato karjeros laiptais.

Seriale paraleliai yra pasakojama ir Maiko (akt. Jonathan Banks), originaliajame seriale pasižymėjusio savo šaltumu ir žiaurumu, istorija. Kadangi „Bręstančio blogio“ istorijoje jis dirbo būtent Fringui, galima tikėtis, kad jųdviejų keliai artimiausiu metu susikirs.

Kol kas neaišku, kada pasirodys trečiasis „Skambinkite Solui“ sezonas. Pirmieji du sezonai pasirodydavo žiemos pabaigoje, todėl tikėtina, kad premjera numatoma artimiausiais mėnesiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles