„Moderni šeima“ artėja prie pabaigos?

„Moderni šeima“ artėja prie pabaigos?

Liūdnos naujienos populiaraus televizijos serialo „Moderni šeima“ (angl. „Modern Family“) gerbėjams – jo kūrėjai Steven‘as Levitan‘as ir Christopher‘is Lloyd‘as pareiškė, jog jie nebeįsivaizduoja serialo, besitęsiančio ilgiau nei dešimtą sezoną. Ir nors dešimt sezonų yra nemažai, tačiau reikia nepamiršti, kad šiuo metu jau rodomas devintasis, kuris įpusėjo, taigi džiaugtis mylimu serialu liko tikrai nedaug.

S. Levitan‘as pasisakė, jog: „Mūsų planas yra baigti serialą ties dešimtuoju sezonu. Manau, kad sustoti tuomet, kai žiūrovai vis nori dar, yra pakankamai tinkamas metas. Žinoma, niekada negali žinoti kaip viskas pasisuks, tačiau kol kas neįsivaizduoju, jog tai galėtų tęstis ilgiau nei 10 sezonų“.

Serialas greitai skaičiuos savo jubiliejinę 200 seriją, todėl sprendimas sustoti dėl originalumo ir rizikos išsisemti atrodo logiškas. Skaitytojams, kurie nėra jo matę, priminsime, jog tai serialas, pasakojantis apie keletą tarpusavyje susijusių šeimų ir jų tarpusavio santykius. Smagiausios situacijos kyla iš to, kad jos visiškai skirtingos – pradedant ne pirmos jaunystės vyruku ir jo jauna, modelį primenančia mylimąja, baigiant homoseksualia vyrų pora.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles