Paaiškėjo kada kino teatrus pasieks „Galaktikos sergėtojai 3“

Paaiškėjo kada kino teatrus pasieks „Galaktikos sergėtojai 3“

Režisierius Jamesas Gunnas yra pakankamai atviras žmogus, kas šiandieniniame kino versle yra retas dalykas. J. Gunnas nevengia atsakyti po gerbėjų komentarais socialinėje erdvėje ir nuolat su jais palaiko ryšį. Taigi kuomet vienas iš gerbėjų režisieriaus pasiteiravo apie „Galaktikos sergėtojų“ trečiosios dalies išleidimo datą, J. Gunnas paprasčiausiai atrašė – „Pasirodys 2020 metais“. Tai yra pirmoji rimtesnė užuomina apie paskutinės „Galaktikos sergėtojų“ trilogijos dalies pasirodymą.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad yra didelė tikimybė, jog pasirodymo data keisis. Atkreipus dėmesį į kai kuriuos „Marvel“ studijos projektus galima pastebėti tokią tendenciją. Pavyzdžiui, filmas „Juodoji pantera“ (angl. „Black panther“) kino teatruose turėjo debiutuoti dar 2017 metų lapkritį.

Apie komiksų juostą „Galaktikos sergėtojai 3“ kol kas dar nėra daug žinoma. Buvo užsiminta, jog esama herojų komanda iširs, o naujai susibūrusi komanda pratęs savo nuotykius tolimesniuose filmuose. Taip pat buvo paskelbta, kad filmo veiksmas vyks po filmo „Keršytojai 4“ (angl. „Avengers 4“) įvykių, o filme vėl vaidins aktoriai Chrisas Prattas, Dave’as Bautista, Bradley Cooperis, Vinas Dieselis ir Zoe Saldana.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles