George‘as Milleris tvirtina, kad sulauksime dar dviejų „Pašėlusio Makso“ filmų

Nors „Pašėlęs Maksas: įsiūčio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) ir nesudrebino pasaulio finansinių rinkų, tačiau įstrigo daugumos kino žiūrovų širdyse, o veiksmas užvaldė jų protus. Taip, neabejotina dauguma kino mėgėjų teigia, kad tai – jei ne pats geriausias, tai vienas geriausių šių metų filmų. Ir dažnai tai nutinka, kad net geriausi filmai, nesurinkę pakankamai daug lėšų, tęsinių nesulaukia. Ypatingai vasaros blokbasteriai. Tik ne šįkart.

Visų „Pašėlusių Maksų“, įskaitant ir naująjį, režisierius George‘as Milleris patvirtino, kad planuoja dar du tęsinius. „Per pastarąjį dešimtmetį šis filmas buvo tris kartus patvirtintas ir tris kartus atmestas. Dar 2001 metais planavome pradėti filmavimą su Melu Gibsonu, bet tuomet įvyko rugsėjo 11-oji. Tai Amerikos dolerį privertė kristi 30 procentų prieš Australijos dolerį, tad tiek pat biudžeto praradome per naktį“, – apie savo pirmąją nesėkmę pasakojo režisierius.

G. Milleris užsiminė ir kas dėjosi toliau. Juokinga tai, jog iš Australijos juos išvijo pati gamta. „Mus tiesiog išplovė lietus. Pirmą kartą per 15 metų Australijos dykumoje ėmė lyti ir aplinkos mums nebetiko. Tada persikėlėm į Pietvakarių Afriką, Namibiją. Bet tada ėmėme labai knaisiotis po visą istoriją, ypatingai po automobilius, kaip vairai tapo religiniais artefaktais ir panašiai. Taip galiausiai netyčia gimė dviejų filmų scenarijai“, – duodamas interviu „Aukščiausiai pavarai“ (angl. „Top Gear“) sakė režisierius.

Režisieriaus teigimu, dabar jis derasi su studija „Warner Bros.“ dėl tęsinių kūrimo, tik kol kas negali patvirtinti, kokią istoriją jis kurs toliau. Tuo pačiu jis pabrėžė, kad kitas jo filmas bus paprastas, mažabiudžetis darbas, be specialiųjų efektų. Dėl šios priežasties jis atsisakė kurti „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) tęsinį.

„Įsiūčio kelias“ kinus pasiekė praėjus trisdešimčiai metų nuo pirmojo filmo apie pašėlusį Maksą. Reik tikėtis, kad jam nereiks laukti dar tiek pat, kol pristatys dar vieną filmą. Visame pasaulyje filmas užsidirbo daugiau nei 370 milijonų dolerių, bet nepasiekęs Kinijos vos vos atpirko savo kūrybos išlaidas. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Tomas Hardy‘is, Charlize Theron, Nicholas Houltas, Hugh Keays-Byrne‘as, Zoe Kravitz ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles