Ezra Milleris biografiniame filme vaidins Salvadorą Dali

Ezra Milleris biografiniame filme vaidins Salvadorą Dali

Aktorius Ezra Milleris sulaukė pripažinimo 2011 ir 2012 metais už savo vaidmenis filmuose „Atskalūno laiškai“ (angl. „The Perks of Being a Wallflower“) ir „Pasikalbėkime apie Keviną“ (angl. „We Need to Talk about Kevin“), tačiau didžiajai publikai jis tapo žinomas 2016-2017 metais, kai vaidino Hario Poterio šalutiniame filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and where to Find Them“) ir „DC“ komiksų superherojų filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“).

Dabar aktorius įkūnys vieną įžymiausių surrealistų Salvadorą Dali. Filmas pasakos apie laikotarpį, kai plėtojosi tapytojo santykiai su jo galerijos kuratoriumi. Filme bus rodoma, kaip Dali pradėjo savo kūrybinį kelią ir kaip jo keistas gyvenimo stilius paveikė žmones aplinkui jį. Režisiere ir scenariste bus Mary Harron, kuri yra labiausiai žinoma už savo kultinę klasiką „Amerikos psichopatas“ (angl. „American Psycho“). Filmo šalutinius personažus vaidins Benas Kingsley, Lesley Manville ir Timas Rothas.

Oficialus filmo pavadinimas bus „Dali Land“ (liet. „Dali kraštas“) ir filmavimas prasideda šių metų gruodį, Ispanijoje. Biografinis filmas pasirodys kinuose 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles