Atskleista, kas mirs „Vaikštančių numirėlių“ septinto sezono premjeroje?

Atskleista, kas mirs „Vaikštančių numirėlių“ septinto sezono premjeroje?

Šoko skraiste uždengta šešto sezono „Vaikštančių numirėlių“ finalo scena jau netrukus turėtų būti nutraukta.

Ir visgi, jeigu nenorite susigadinti jau neužilgo pasirodysiančios septinto sezono premjeros – raginame toliau šios naujienos nebeskaityti.

Komiksų gerbėjai teoriškai jau nutuokia, kas taps žiauriojo Negano auka septinto sezono premjeroje. Vasarą sklidusiems gandams apie dvi žūtis gali būti lemta išsipildyti – teigiama, kad buvo nutekinta informacija apie premjerinę seriją ir joje buvo užsiminta apie kelis nužudytuosius.

Negano „Liusilė“ turėtų suknežinti net dviejų Riko komandos narių galvas ir jais turėtų tapti dar vasarą užsiminti Glennas ir Abrahamas. Kviečiame susipažinti su nutekinta informaciją apie sezono premjerą:

Serija 7.1

Herojai: Rickas, Carlas, Michonne, Darylas, Glennas, Maggie, Abe’as, Eugene’as, Rosita, Aaronas, Sasha, Neganas, Dwightas, Simonas (Steven Ogg), kiti Negano parankiniai.

Vieta: Didžioji dalis serijos vyks ten, kur pasibaigė paskutinė serija. Taip pat buvo nufilmuotos pasivažinėjimo scenos su Neganu ir Ricku šalimais esančiu poilsiniu automobiliu. Sapnų scenos Aleksandrijoje.

Abrahamo ir Glenno žūtis nuo „Liusilės“.

Darylas paimamas Negano kaliniu.

Negano ir Ricko kontrontacija ir kelionė poilsiniu automobiliu.

Sapnų scena, kurioje turėtų būti pavaizduotos žmogžudystės su „Liusile“. Sapne taip pat turėtų pasirodyti ir Maggie kūdikis. 

Ir jeigu vasarą sklidę gandai apie Abrahamo ir Glenno mirtis jau buvo ilgą laiką diskutuoti, tai sapno bei Negano su Ricku „kelionė“ poilsiniame automobilyje yra visiška naujiena. Taip pat nėra visiškai aišku, ką naujo Neganas galėtų parodyti Rickui tiką nužudžius du itin stiprius serialo veikėjus. Tikėtina, kad tai galėtų būti noras parodyti savo galią ir „pavėžinti“ Ricką pro visas stovyklas, kurias šis turi. Bei, be abejo, parodyti, kiek kitų galvų buvo suknežinta.

Internete jau senai sklando gandai, kad ši Abrahamo mirtis būtų gerokai stipresnė, nei buvo pavaizduota komiksuose, kuriuose šis buvo pašautas strėle.

Norime pabrėžti, kad nors ši informacija ir buvo nutekinta, serialo kūrėjai vis dar turi atrištas rankas scenų pakeitimui. Dar vasaros pradžioje befilmuodami žmogžudystės scenas, režisieriai nufilmavo absoliučiai visų herojų mirtis, tad ar tai išsipildys – sužinosime jau spalio 23-iąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles