„Netflix“ ir „Marvel“ kurs serialą apie Baudėją

„Netflix“ ir „Marvel“ kurs serialą apie Baudėją

„Marvel“ ir „Netflix“ kuriamas bendras serialas „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) jau turi milijonus fanų. Prieš mėnesį pasirodęs antrasis serialo sezonas pakilo į naujas aukštumas ir pristatė žiūrovų numylėtiniu kaipmat tapusį Baudėją (angl. Punisher), kuris, kaip dabar praneša „Variety“, tuoj gaus nuosavą serialą.

Kaip šiandien oficialiai po daugybės gandų patvirtino „Marvel“, Baudėjas išties susilauks savo šalutinio projekto. Šiuo metu nežinoma, apie ką suksis jo siužetas ir net negalima spėti, ar jis vyks prieš, ar po antrojo „Drąsiaširdžio“ sezono. Kol kas aišku tik tiek, kad pagrindinį veikėją įkūnys savo pasirodymu visus žiūrovus sužavėjęs Jonas Bernthalas, anksčiau išgarsėjęs kitame populiariame seriale „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“).

Pranešama, kad „Baudėjo“ serialą rašys ir prodiusuos Steve‘as Lightfootas, anksčiau dirbęs serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) scenaristu.

„Baudėjo“ serialas bus jau vienas iš šešių projektų, kuriuos kartu su „Netflix“ kuria „Marvel“ studija. Iki šiol didžiulio pasisekimo susilaukė serialai „Drąsiaširdis“ ir „Jessica Jones“.

Savo eilės taip pat laukia tokie serialai apie „Marvel“ herojus kaip „Luke Cage“, „Geležinis kumštis“ (angl. „Iron Fist“) bei visa „Netflix“ ir „Marvel“ bendradarbiavimo kulminacija tapsiantis šiuos herojus suvesiantis mini serialas „Sergėtojai“ (angl. „The Defenders“). Kartu tikėtina, kad bent keletas herojų iš „Netflix“ serialų pasirodys ir „Marvel“ filmuose.

Kitas „Netflix“ ir „Marvel“ bendradarbiavimo vaisius pasirodys rugsėjo 30 d. Tuomet įvyks serialo „Luke Cage“ premjera.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles