Bus kuriamas filmas apie pasaulio pokerio čempionato įkūrėją

Bus kuriamas filmas apie pasaulio pokerio čempionato įkūrėją

Las Vegasas ir azartiniai lošimai Holivude jau daugybę dešimtmečių yra tarp populiariausių filmų, praktiškai garantuojančių finansinę sėkmę, tačiau šįkart kino kūrėjai nusitaikė į tikrąją pasaulio lošimų sostinės istoriją. Kaip praneša portalas „Deadline“, kino studija „Relativity“ nusipirko teises ekranizuoti lošimų sostinės legendos Benny Biniono gyvenimą. Filmas bus kuriamas pagal 2014 metais išleistą ir pastebimos sėkmės sulaukusią reporterio Dougo J. Swansono knygą „Kraujo tūzai: laukinis Benio Biniono pasivažinėjimas“ (angl. „Blood Aces: The Wild Ride of Benny Benion“).

Filme, kaip ir knygoje, bus pasakojama apie B. Binioną – žmogų, kuris yra tarp svariausiai prisidėjusiųjų prie Las Vegaso suklestėjimo. Vyras gimė Teksase, kur užaugo ir, įkūręs savo verslą, susidėjo su nusikaltėlių grupuotėmis. Jau Teksase B. Binionas pasižymėjo žiaurumu ir tvirta ranka, sugebėdavęs ramiai ir neatkreipdamas į save dėmesio pašalinti didžiausius savo priešus. Nors vyras užsitarnavo daugelio politikų pasitikėjimą ir globą, vienas nuožmus konkurentas B. Binioną išvijo iš Dalaso, todėl pastarasis persikėlė gyventi į Las Vegasą. Ten prasidėjo tikroji jo klestėjimo era, kai, atidaręs kelis didelės sėkmės sulaukusius kazino, B. Binionas galiausiai įkūrė Pasaulio pokerio čempionatą (angl. World Series of Poker arba WSOP) – prestižiškiausią pokerio čempionatą pasaulyje.

Užduotis adaptuoti knygą į filmą buvo patikėta daugiausiai televizijoje iki šiol dirbusiam Cliffui Dormanui, kuris už rašymą serialui „Palyda“ (angl. „Entourage“) 2005-aisiais buvo nominuotas Amerikos scenaristų gildijos apdovanojimui. C. Dormanas taip pat buvo vienas iš 2011 m. filmo „Kovotojai“ (angl. „Warrior“) scenaristų.

Kol kas neaišku, kada šis filmas pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles