Antrasis septintojo „Sostų karų“ sezono anonsas žada didžiulį karą

Žiema šiais metais ateis liepos viduryje. Kad šie žodžiai nėra visiška nesąmonė žino kiekvienas serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjas. Liepos 16 dieną sulauksime septintojo šio serialo sezono, o dabar galime pasimėgauti antruoju anonsu, kuris atskleidžia dar daugiau detalių apie tolesnę „Sostų karų“ siužeto vystymo kryptį.

Anonsas prasideda vaizdu su žengiančia Sansa (akt. Sophie Turner). Fone girdime lordo Baelisho (akt. Aidan Gillen) žodžius: „Nekovok Šiaurėje ar Pietuose. Kovok visur, visada – savo galvoje (angl. „Don’t fight in the North or the South. Fight every battle everywhere, always — in your mind.“). Galime tik spėti, ar įsiplieks nuožmi kova dėl įtakos Vinterfele tarp Sansos ir jos brolio Jono Snow (akt. Kitas Haringtonas).

Vėliau matome tą patį Joną Snow prie Sienos, Karaliaus Uosto gatves ir dvi pagrindines priešininkes dėl geležinio sosto – dabartinę karalienę Cercei Lannister (akt. Lena Headey) bei Daenerys Targaryen (akt. Emilia Clarke). Anonse išvystame trumpus, bet įspūdingus kadrus iš mūšio lauko, o per degančius laukus jojantis karalienės brolis/mylimasis/apsauginis Jamie’is Lannisteris (akt. Nikolajas Costeris-Waldau) patvirtina, kad pagaliau išvysime didžiąją kovą dėl karūnos.

Antrojoje anonso dalyje labai svarbus akcentas yra pagaliau atėjusi žiema ir vis labiau artėjanti  baltųjų klajūnų (angl. white walkers) grėsmė. Visas anonsas lydimas dainos „Light of the Seven“. Šis kūrinys buvo panaudotas šeštojo sezono paskutinėje serijoje ir savo didingumu gali lygiuotis į pagrindinę serialo teminę melodiją ar Lannisterių giminės himną „The Rains of Castamere“.

Septintas sezonas susidės iš septynių serijų ir bus priešpaskutinis. Paskutinis, aštuntas, serialo sezonas, kuris ir vainikuos visą istoriją, pasirodys 2018 arba net 2019 metais.

Kviečiame įvertinti naująjį „Sostų karų“ anonsą ir nuotraukų galerijoje pažiūrėti naujausius reklaminius plakatus su pagrindiniais veikėjais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles