Po ilgos pertraukos Johnas Woo sugrįžta į Holivudą su veiksmo filmu be dialogų

Po ilgos pertraukos Johnas Woo sugrįžta į Holivudą su veiksmo filmu be dialogų

Legendinis kinų režisierius Johnas Woo sugrįžta į Holivudą po beveik 20 metų pertraukos. Šis žmogus buvo atsakingas už keletą geriausių dešimtojo dešimtmečio veiksmo filmų, pristatęs pasauliui akrobatiškesnius ir smagesnius susišaudymus su Hong Kongo klasika „Kietai virtas“ (angl. „Hard Boiled“) ir po to savo specifišką stilių perteikęs Holivudo filmams kaip „Dviveidis“ (angl. „Face/Off“). Paskutinis jo amerikietiškas projektas „Prisiminti pavojinga“ (angl. „Paycheck“) su Benu Afflecku ir Uma Thurman išleistas 2003 metais, o po jo režisierius sugrįžo atgal į Kiniją ir ten toliau tęsė karjerą.

Bet dabar J. Woo vėl atkeliauja į Holivudą su nauju veiksmo projektu „Silent Night“ (liet. „Tyli naktis“) . Kaip ir reikėtų tikėtis iš kiekvieno jo filmo, bus daug šaudymų, aplinkos niokojimų bei šuolių į orą šaudant ginklais. Ko visiškai nebus, tai dialogų. Režisierius šįkart pasirenka visiškai vizualinį istorijos pasakojimą ir filmo metu nebus ištartas nė vienas žodis.

Iš atskleistų siužeto detalių teigiama, kad jis bus labai paprastas ir nesudėtingas. Eilinis, niekuo neišskirtinis tėtis įsibraus į nusikaltėlių pasaulį, kad atkeršytų savo sūnaus mirtį. Pagrindinį vaidmenį atliks Joelis Kinnamanas iš „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) filmų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles