Atskleista, kas suvaidins jaunąjį Dumbldorą

Atskleista, kas suvaidins jaunąjį Dumbldorą

Po „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) buvo pranešta, kad tęsinyje išvysime jauną Albą Dumbldorą. Dabar paaiškėjo, kad antrajame „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) priešistorės filmų serijos dalyje būsimą  Hogvartso direktorių suvaidins anglų aktorius Jude‘as Law, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Tai dar vienas žinomas vardas, pasirodysiantis „Fantastiniuose gyvūnuose“. Pirmajame filme buvo atskleista, jog blogąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą vaidins Johnny‘is Deppas. Tai bus pagrindinis filmų serijos antagonistas, su kuriuo teks susidurti J. Law vaidinamam Dumbldorui bei Njutui Miglapūčiui, kurį įkūnija Eddie‘is Redmayne‘as.

Dumbldoras naujuose filmuose bus rodomas kaip sudėtingas veikėjas, kamuojamas vidinių nesutarimų. Akistata su Grindelvaldu jam taip pat bus nelengva – šie du burtininkai buvo draugai vaikystėje ir Dumbldorui buvo labai sunku susitaikyti, jog Gelertas tapo bloguoju magu.

„Dumbldoras įsimyli Grindelvaldą ir jis patiria didžiulį siaubą, kai Grindelvaldas atskleidžia koks yra iš tikrųjų“, – teigė J. K. Rowling, knygų apie „Harį Poterį“ autorė bei naujų „Fantastinių gyvūnų“ filmų scenarijaus autorė.

Iš viso turėtume sulaukti dar keturių „Fantastinių gyvūnų“ filmų tęsinių, o jau antroji dalis į kino ekranus atkeliaus 2018 metų lapkričio 16 dieną.

Pirmasis serijos filmas buvo komerciškai sėkmingas ir visame pasaulyje uždirbo 813 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles