Oficialu: Martinas Scorsese kuria naują filmą su Leonardo DiCaprio

Oficialu: Martinas Scorsese kuria naują filmą su Leonardo DiCaprio

Balandį apie tai jau sklandė gandai, tačiau dabar jau oficialiai patvirtinama: Oskaro laureatas Martinas Scorsese imasi režisuoti naują filmą – trilerį „Mėnulio žiedo žudikai“ (angl. „Killers of the Flower Moon“), kuriame vaidins dabar jau taip pat Oskaro laureatas Leonardo DiCaprio. Su M. Scorsese taip pat dirbs nuolatinis jo filmų operatorius Dante Ferreti – anot amerikiečių leidinio „Variety“, kuriam D. Ferreti davė interviu, tikimasi filmavimą pradėti kitų metų pavasarį – praktiškai iš karto, kai bus baigtas montuoti dabar kuriamas M. Scorsese‘s filmas „Airis“ (angl. „The Irishman“).

Būsimasis filmas bus statomas pagal amerikiečių rašytojo Davido Granno knygą „Mėnulio žiedo žudikai: Osedžio žmogžudystės ir FTB gimimas“ (angl. „Killers of The Flower Moon; The Osage Murders and The Birth of The FBI“). Knygoje atskleidžiama istorija apie tai, kaip buvo žudomi Oklahomos indėnai, savo žemėse atradę naftos telkinius. Byla buvo patikėta būsimajam FTB vadovui J. Edgarui Hooveriui, kurį 2011 m. Clinto Eastwoodo režisuotame filme „Džonas Edgaras“ (angl. „J. Edgar“) suvaidino ne kas kitas, o… tas pats L. DiCaprio! Kol kas neaišku, ar L. DiCaprio po kelerių metų pertraukos grįš prie to paties personažo, ar jam bus pasiūlytas kitas vaidmuo.

„Mėnulio žiedo žudikai“ bus jau šeštasis bendras M. Scorsese‘s ir L. DiCaprio darbas (jų bendroje filmografijoje tokie filmai kaip: „Niujorko gaujos“ (angl. „Gangs of the New York“, 2002 m.), „Aviatorius“ (angl. „The Aviator“, 2004 m.), „Infiltruoti“ (angl. „The Departed“, 2006 m.), „Kuždesių sala“ (angl. „Shutter Island“, 2010 m. ) ir „Volstryto vilkas“ (angl. „The Woolf of Wallstreet“, 2013 m.).

Tačiau tenka nuliūdinti tuos gerbėjus, kurie tikėjosi pamatyti du fetišinius M. Scorsese‘s aktorius viename filme. Nors balandžio mėnesį buvo kalbama, kad viename filme gali atsidurti tiek L. DiCaprio, tiek Robertas De Niro, dabar skelbiama, kad vis tik veteranas R. De Niro prie šio projekto neprisidės. Kita vertus, labai nusiminti neverta – šį aktorių bus galima pamatyti jau minėtoje M. Scorsese‘s juostoje „Airis“, kuri šiuo metu kaip tik yra filmuojama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles