Pirmajame „Pragaro“ anonse daug sprogimų, Tomo Hankso ir Dantės paslaptis

Kino studija „Sony Pictures“ galiausiai pristatė pirmąjį filmo „Pragaras“ (angl. „Inferno“) anonsą, kuris atskleidžia pirmąsias šio ilgai kuriamo projekto detales.

Anonsas pranašauja įtemptą bei mirtiną Harvardo ikonografijos ir religinio meno profesoriaus Roberto Lengdono kovą su dar iki šiol nematyto mąsto blogiu galinčiu sunaikinti visą žmoniją. Akivaizdu, kad filme netruks nei veiksmo, nei užsukto siužeto, kuriuo galėjo pasigirti ir ankstesnės Dano Browno romanų ekranizacijos „Da Vinčio Kodas“ (angl. „The Da Vinci Code“) ir „Angelai ir demonai“ (angl. „Angels and Demons“), o istorija šįsyk pasisuks ties mįslingaja Dantės „Dieviškosios komedijos“ paslaptimi. Taip pat sulauksime ir kokybiškų specialiųjų efektų, kurie vaizduojami šiame pirmame anonse. Kaip ir buvo galima tikėtis, šis projektas pranašauja gerą pramogą kine.

Priminsime, jog filmas „Inferno“ turėjo pasirodyti 2015 metais, tačiau dėl studijos nenoro konkuruoti su „Žvaigždžių karais“ (angl. „Star Wars“), filmo premjera buvo nukelta į 2016 metų rudenį. Studija tuo metu nusprendė aplenkti trečiąją Dano Browno knygą su Robertu Lengdonu priešaky „Prarastas simbolis“ (angl. „The Lost Symbol“), tačiau jeigu „Pragaras“ sulauks finansinės sėkmės, pastarosios ekranizacijai bus uždegta žalia šviesa.

„Da Vinčio Kodas“ 2006 metais visame pasaulyje užsidirbo beveik 800 mln. dolerių, kai tuo tarpu po trijų metų kino ekranus pasiekęs tęsinys „Angelai ir demonai“ galėjo pasigirti 485 mln. dolerių. Filmai taip pat sulaukė ir didelės religinių bendruomenių bei paties Vatikano kritikos.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Tomas Hanksas, Felicity Jones, Irfanas Khanas, Benas Fosteris, Omaras Sy ir kt. aktoriai.

Filmo premjera – 2016 m. spalio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles