„Prometėjaus“ tęsinys pakibo ant plauko

Režisierius Ridley‘is Scottas savo planuose turi daugybę projektų, kuriuos jam įgyvendinti prireiktų gerų dešimties metų. Artimiausiais žinomo kino kūrėjo darbais turi tapti „Marsietis“ ir kultinės klasikinės mokslinės fantastikos „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ tęsinys.

Žinomas kino režisierius ir prodiuseris viename interviu prisipažino, kad neįsivaizduoja, kada galėtų pradėti darbus, susijusius su antruoju „Prometėjumi“. Antrosios dalies premjera kol kas numatyta 2016 metų kovo 4 dieną. Į filmą turėtų sugrįžti pirmos dalies pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Michaelas Fassbenderis ir Noomi Rapace.

Kalbant apie kitus kino grando projektus, „Marsietį“ režisierius planuoja pradėti filmuoti Budapešte jau šių metų lapkritį. Juostos premjera numatyta 2015 metų rudenį. Filme pagrindinį vaidmenį atliks Mattas Damonas.

„Bėgančio skustuvo ašmenimis“ scenarijus jau baigtas. Kaip numanoma, filmas turėtų pasirodyti kino ekranuose 2017 metais. Juostoje ir vėl bus galima pamatyti Harrisoną Fordą, kuris paskutiniais metais įnirtingai grįžta į savo žinomiausius vaidmenis, tačiau kol kas jokių oficialių pareiškimų iš aktoriaus pusės nebuvo.

Naujausias Ridley‘io Scotto filmas „Egzodas. Dievai ir karaliai“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Christianas Bale’as, Lietuvos kino ekranus pasieks gruodžio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles