Juodoji našlė turės solinį filmą

Juodoji našlė turės solinį filmą

Vos prieš savaitę įvykęs balsavimas dėl laukiamiausio studijos „Marvel“ kuruojamos kino visatos solinio superherojaus filmo, kuriame triumfavo Scarlett Johansson vaidinama Juodoji našlė, pakurstė kalbas apie galimą šios veikėjos pasirodymą soliniame projekte. Pasirodo, jog studija „Marvel“ ir „Disney“ iš tiesų mąsto apie „Juodosios našlės“ (angl. „Black Widow“) filmą.

Pasak „Marvel“ studijos vadovo Kevino Feige‘o, projektas tikrai gali pamatyti dienos šviesą artimiausiais metais. Dabar žinoma tik tiek, jog studija ruošiasi filmuoti kelis neįvardytus kol kas projektus. Tarp jų gali būti ir Juodosios našlės istorija.

Scarlett Johansson pirmą kartą Juodosios našlės amplua pasirodė 2010 metais filme „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“). Šis personažas „Marvel“ filmuose bendrai jau pasirodė penkis kartus. Paskutinį kartą Juodąją našlę buvo galima pamatyti filme „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Kaip nekeista, tačiau būtent Juodoji našlė po Kapitono Amerikos ir Geležinio žmogaus yra populiariausiu „Marvel“ personažu filmuose. Aktorė Scarlett Johansson už savo pasirodymus gauna po 20 mln. dolerių. Jos uždarbį lenkia tik Robertas Downey‘is jaunesnysis.

Šiuo metu aktorė aktyviai filmuojasi žinomos manga ekranizacijoje „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“).

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Hi / 2016 gegužės 9

    Geros naujienos:)

  2. hmm / 2016 gegužės 10

    O kodel jus perrasydami straipsni nenurodote saltinio, is kur kopijuojate straipsnius? Zinau, kad patys nerasote.