Tomas Hooperis užsiims miuziklo „Katės“ ekranizacija

Tomas Hooperis užsiims miuziklo „Katės“ ekranizacija

Jau visai netrukus į didžiuosius kino ekranus turėtų atkeliauti dar viena kompozitoriaus Andrew Lloydo Webberio miuziklo ekranizacija „Katės“ (angl. „Cats“). Brodvėjaus scenoje ilgą laiką karaliavęs miuziklas pagaliau buvo anonsuotas ir Holivudinei auditorijai, o režisuoti bei prodiusuoti turėtų Tomas Hooperis.

Plačiajame pasaulyje „Katės“ debiutavo 1981-ais metais West Endo teatre, o tuo metu šį prodiusavo Cameronas Mackintoshas. Šįsyk skelbiama, kad miuziklo ekranizacijoje prodiuserio vaidmenyje C. Mackintoshas grįš kartu su T. Hooperiu. Verta pažymėti, kad originalaus spektaklio prodiuseris yra dirbęs ir su kito miuziklo prikėlimu į didžiuosius ekranus – „Vargdieniai“ (angl. „Les Miserables“).

„Katės“ buvo sukurtos pagal autoriaus T. S. Elioto poezijos kolekciją „Old Possum’s Book of Practical Cats“. Pačio miuziklo istorija pasakoja apie Jellicles kančių gentį, kurie turi nuspręsti, kuri katė turi kilti naujam gyvenimui.

Režisierius Tomas Hooperis Holivude jau dabar yra pakankamai nusipelnęs žmogus. Šio 2011-ųjų metų filmas „Karaliaus kalba“ (angl. „The King’s Speect“) netgi buvo apdovanotas vienu Oskaru už geriausią režisūrą.

Šiuo metu nėra skelbiama, kokie aktoriai bus įtraukti į vaidybą, tačiau žinant „Vargdienių“ situaciją, tikėtina, kad kolektyvas turėtų būti daug žadantis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles