Sethas MacFarlane’as kurs naują serialą mokslinės fantastikos tema

Sethas MacFarlane’as kurs naują serialą mokslinės fantastikos tema

„Šeimos bičo“, Tedžio ir kitų įsimintinų personažų kūrėjas Sethas MacFarlane’as vis sėkmingiau užsitarnaują pagarbą Holivude. Šiuo metu skelbiama, kad režisierius bei aktorius sudarė kontraktą su kanalu „Fox“ dėl naujo serialo mokslinės fantastikos tema. Naujausias S. MacFarlane’o kūrinys iš karto buvo patvirtintas 13-os serijų sezonui, o debiutuoti turėtų 2017-18 metų sezone.

Skelbiama, kad įvadinė serija turėtų būti nufilmuota bei pristatyta dar šių metų pabaigoje, tuo tarpu pilnas sezonas 2017 metų pavasarį. Serialo pavadinimas iki šiol dar nėra atskleistas, tačiau vien tai, kad tai yra dar vienas S. MacFarlane’o kūrinys su šio scenarijumi jau žada daug. Kaip teigia neįvardijami Holivudo šaltiniai, televizijos kanalas „Fox“ vien tik sužinojęs apie naują režisieriaus kūrinį išsyk pasiūlė autoriui išskirtines teises kurti serialą būtent jų kanalu.

Teigiama, kad naujojo režisieriaus kūrinio istorija žiūrovą nukels 300 metams į priekį, o vystysis Orville’o kosminiame laive. Pasak pačio S. MacFarlane’o, jį patį užveda mintis, kad dar niekas per komedijinę prizmę nebuvo tinkamai atpasakojęs kosminių klajonių:

„Žinote, dar vaikystėje svajojau sukurti tokį serialą ir pagaliau tam atėjo tinkamas metas“, – teigė S. MacFarlane’as. „Net pats negalėjau patikėti itin greitu Fox kanalo pasitikėjimu nauju serialu, bet, matomai, ilgi bendradarbiavimo metai jau įtikino kanalo vadovus, jog šis kūrinys gali būti pasisekęs. Manau, kad šis projektas bus ypatingas mums visiems“.

Šiuo metu nėra skelbiama, kas galėtų būti aktoriaus kompaniojai jo dar viename kūrinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles