Robertas De Niro ir Zacas Efronas šėlsta pirmajame „Ištvirkusio senelio“ anonse

Robertas De Niro ir Zacas Efronas šėlsta pirmajame „Ištvirkusio senelio“ anonse

Internete pasirodė pirmasis komedijos „Ištvirkęs senelis“ (angl. „Dirty Grandpa“) anonsas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliekantys Robertas De Niro ir Zacas Efronas leidžiasi į Floridą. Joje senelis ir anūkas patirs tokių nuotykių, kurie atvers akis abiems jiems.

Filmas pasakos apie susivaržiusį jaunuolį, kuris visai prieš vestuves senelio išviliojamas į Floridą. Savaime suprantama, kad gerai pasiaustų. Kelionė nėra labai nuobodi, nes senelis – nepraustaburnis buvęs JAV armijos generolas, besitempiantis savo anūką Floridoje atšvęsti pavasario atostogas, JAV dar vadinamą „Spring break“.

Iš pirmo žvilgsnio anonsas absoliučiai niekuo nesiskiria nuo kitų panašaus tipo komedijų anonsų ar net pačių filmų. Daug karštų merginų, nešvankių juokelių, užuominų ar tiesioginių kalbų apie seksą ir panašiai. Tik čia skirtumas tas, kad tai daro Robertas De Niro. Mes jį matėme labai įvairų, bet kiek pavyksta atgaminti, toks nešvankus ir sekso ištroškęs pensininkas jis dar tikrai nebuvo. Nuo jo nenusileidžia ir Zacas Efronas, kuris, savaime suprantama, turi ne tik ilgą liežuvį, bet ir gražiai išdirbtą kūną. Ir kaip jo neparodyti anonse? Juk kažkaip dailiosios lyties atstoves reik prisiviliot į sales. Bet iš esmės, mažai kuo išskirtinis anonsas, keliantis daug abejonių dėl filmo kokybės, nors ir turi „Kaimynų“ (angl. „Neighbours“) pojūčio.

Tai bus debiutinis režisieriaus Johno Phillipso darbas, o pagrindinius vaidmenis be R. De Niro ir Z. Efrono juostoje dar atliks Aubrey Plaza, Julianne Hugh, Zoey Deutch, Jasonas Mantzoukas, Adamas Pally‘is ir kiti.

Planuojama, kad „Ištvirkęs senelis“ kinus pasieks kitų metų sausio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles