Maxas von Sydow prisijungia prie šeštojo „Sostų žaidimo“ sezono

Maxas von Sydow prisijungia prie šeštojo „Sostų žaidimo“ sezono

Brangiausio šių dienų serialo kūrėjai negaili pinigų ir geriausiems aktoriams. Kaip praneša leidinys „Entertainment Weekly“, šeštajame sezone prie „Sostų žaidimo“ (angl. „Game of Thrones“) prisijungs legendinis Maxas von Sydow.

Ilgaamžis aktorius, šiemet atšventęs 86-ąjį gimtadienį, seriale suvaidins Triakį Varną. Šis veikėjas pirmą ir kol kas vienintelį kartą pasirodė paskutinėje ketvirtojo sezono serijoje, kuomet jį įkūnijo Struanas Rodgeris. Triakis Varnas turi itin didelę svarbą Brano Starko istorijoje, kurios nematėme penktajame sezone, todėl tai, ką teks daryti M. von Sydow, yra laikoma paslaptyje.

Kad ir ką jam reikėtų daryti, aktorius su tuo susitvarkys. Dviem Oskarams nominuotas švedas išgarsėjo atlikęs pagrindinį vaidmenį žymiajame 1957-ųjų metų Ingmaro Bergmano filme „Septintasis antspaudas“ (angl. „The Seventh Seal“). Holivude jis yra geriausiai žinomas dėl pasirodymo filme „Egzorcistas“ (angl. „The Exorcist“), tačiau per daugybę metų jis yra sukūręs ne vieną įsimintiną vaidmenį.

Šiemet jį bus galima pamatyti kitoje paslaptingoje rolėje filme „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“).

Tuo tarpu kitas „Sostų žaidimo“ sezonas turėtų būti dar įspūdingesnis nei anksčiau jau vien dėl prie serialo prisijungusių aktorių. Šią savaitę buvo paskelbta, kad aktorius Ianas McShane‘as, žinomas iš serialo „Dedvudas“ (angl. „Deadwood“), suvaidins kol kas paslaptyje laikomą veikėją. Tikėtina, kad prie šiuo metu kuriamo šeštojo sezono prisijungs ir kiti žymūs aktoriai.

Šeštasis populiariojo serialo sezonas pasirodys kitų metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles