Rembo sugrįš naujajame filme „Paskutinis kraujas“

Rembo sugrįš naujajame filme „Paskutinis kraujas“

Pastaruoju metu sklido labai daug gandų, kad ateityje dar galėsime išvysti legendinio Rembo pasirodymą kino ekranuose. Šie gandai kurį laiką buvo nutilę, ypač dėl to, kad didžiausią eterio dalį pastarosiomis savaitėmis buvo užėmusi studija „Sony“ su savo skandalais. Nepaisant to, dabar pasitvirtino, kad tikrai išvysime naujausią ir paskutiniąją kietojo veikėjo dalį, kuri vadinsis „Paskutinis kraujas“ (angl. „Last Blood“).

Įdomiausia tai, kad labai didelio pranešimo apie šį gana svarbų įvykį nebuvo. Ši žinia buvo labai slidžiai sukišta ir pateikta tarp naujienų, kurios skelbė apie Sylvesterio Stallones kelionę į būsimojo jo filmo „Krydas“ (angl. „Creed“) filmavimo aikštelę ir „Rokio“ (angl. „Rocky“) spin-offą, kurį režisuos „Fantastinio ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) kūrėjas Michaelas B. Jordanas.

Juosta vadinsis „Paskutinis kraujas“ todėl, kad, kaip planuojama, tai bus paskutinis filmas, o pirmoji juosta apie legendinį veikėją, išleista 1982 metais, vadinosi „ Pirmasis kraujas“ (angl. „First Blood“). Scenarijų juostai rašo pats S. Stallone, tačiau kas režisuos filmą kol kas dar neaišku. Tikėtina, kad režisavimo darbų imsis jis pats, kaip ir atliks pagrindinį vaidmenį. Apie savo planus ir dabar jau vystomą projektą aktorius pranešė socialiniame tinkle „Twitter“, taip pat ir paskelbęs nuotrauką, kurioje matomas scenarijus, akiniai ir stalas, nusėtas peiliais ir jo veikėjų skulptūrėlėmis. O kodėl gi ne?

Kada pasirodys „Paskutinis kraujas“ dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles