Tobey‘is Maguire‘as taps Charlie‘iu Chaplinu

Tobey‘is Maguire‘as taps Charlie‘iu Chaplinu

Panašu, kad kalbant apie įvairių aktorių karjeros renesansus, prie Keanu Reeveso, Michaelo Keatono ir kitų galime pridėti ir Tobey‘io Maguire‘o vardą. Aktorius, neseniai sugrįžęs į didžiuosius ekranus „Žmoguje-vore: Nėra kelio atgal“ (angl. Spider-man: No Way Home) ir vėl suvaidinęs Piteri Parkerį, įgavo naują kvėpavimo. Dabar, jis prisijungė prie Holivudo žvaigždžių jau prikimšto, režisieriaus Damieno Chazelle‘io filmo „Babilonas“ (angl. Babylon), kuriame įkūnys kino legendą Charlie‘į Chapliną.

Pastaraisiais metais T. Maguire‘as buvo mažai matomas ekrane, nors kino industrijos ir nebuvo palikęs. Jis mėgavosi ramybe būdamas už kadro ir dirbdamas prodiuseriu. Bet, šįkart jis ir prodiusuos, ir vaidins „Babilone“, kurį kurs jau ne vieną apdovanojimą gavęs režisierius Damienas Chazelle‘is, geriausia visiems žinomas dėl „Atkirčio“ (angl. Whiplash), „Kalifornijos svajų“ (angl. La La Land) ir „Pirmojo žmogaus“ (angl. First Man).

Bet, nors T. Maguire ir suvaidins tyliojo kino ikoną, jis tik viena filmo žvaigždė, mat projekte jau yra Margot Robbie ir Bradas Pittas. Abu jie suvaidins tyliojo kino mega žvaigždes Johną Gilbertą ir Clarą Bow. Kol kas mažai žinoma apie filmo siužetą, bet Las Vegase vykstančioje parodoje „CinemaCon“ jau buvo parodyti tam tikri kadrai iš būsimo filmo, bet aišku tik tiek, kad tai bus laikotarpis, kai tyliojo kino era perėjo į mums jau geriau pažįstamą, kiną su garsu.

Filme taip pat vaidins Olivia Wilde, Lukas Haasas, Katherine Waterston, Maxas Minhella, Jean Smart, Spike‘as Jonesas ir kiti aktoriai, kurių vaidmenys kol kas nėra atskleisti. Tiesa, Margot Robbie nebuvo pirmasis režisieriaus pasirinkimas šiam filmui. Clarą Bow turėjo vaidinti su D. Chazelle‘iu jau dirbusi Emma Stone, tačiau jai teko atsisakyti vaidmens, nes dėl Covid-19 pandemijos užsitęsę darbai ėmė kirstis su kitais Emmos įsipareigojimais.

„Babilonas“ žada būti itin rimtas ir ilgas, mat dabartinė jo trukmė numatoma 185 minutės. Kitaip tariant, tai yra 3 valandos ir 25 minutės, o oficiali filmo premjera bus 2023 sausio 6 diena su keliais limituotais seansais maždaug Kalėdų laikotarpiu, kad filmas galėtų pretenduoti į metų apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles