„Disney“ paskelbė „Įsikūnijimo 2“ pavadinimą ir siužetą

„Disney“ paskelbė „Įsikūnijimo 2“ pavadinimą ir siužetą

Šiuo metu Las Vegase vykstančioje „CinemaCon“ parodoje, kino studija „Disney“ galiausiai paskelbė daugiau informacijos apie Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ (angl. Avatar) tęsinį. Daugiau nei dešimtmetį stumdomas filmas, panašu, galiausiai pasieks kino teatrus ir jau niekas neturėtų jo sulaikyti. Ir, galiausiai, studijos atstovai paskelbė, kaip iš tikro vadinsis filmas – „Įsikūnijimas: Vandens kelias“ (angl. Avatar: The Way of Water).

Vienas laukiamiausių šių metų ir turbūt jau dešimtmečio projektas dabar turi jau ne tik pavadinimą, bet ir oficialų siužetinės linijos aprašymą. Kuris, šiaip jau, yra toks pats miglotas, kaip ir paties tęsinio kūrimas. Panašu, kad laiko prasme veiksmas filme juda panašiai, kaip ir realybėje. „Įsikūnijimo: Vandens kelio“ veiksmas vyks praėjus maždaug dešimtmečiui po pirmojo filmo istorijos ir pasakos apie Salio šeimą (Džeiką, Neitiri ir jų vaikus), bėdas, su kuriomis jie susiduria, mūšius, kuriuos kovoja dėl išlikimo ir visas patiriamas tragedijas.

Taigi, toks yra oficialus tęsinio aprašymas. Viskas kaip ir aišku, ar ne? Iš tikro, tai ne. Aišku tik viena – Jamesas Cameronas laikosi žodžio bent dėl to, kad visi būsimi (net keturi) tęsiniai judės per stichijas ir pirmoji jų bus vanduo. Net kadrai iš filmo atrodo itin mėlyni ir neabejotinai matysime daug purslų ir vandens… drakonų? Praėjus net 13 metų nuo pirmojo filmo, sunku išlaikyti itin didelį susidomėjimą daugumos žiūrovų galvose jau mirusia franšize. Tačiau, gali būti, kad visas laukimas padidės ir noras išvysti filmą sugrįš išvydus pirmąjį filmo anonsą, kuris kinus turėtų pasiekti jau kitą savaitę, panašiai su „Daktaro Streindžo beprotybės multivisatoje“ premjera.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks iš pirmosios dalies žengiantys Samas Worthingtonas, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephenas Langas, o prie jų prisijungs ir serijos naujokės Michelle Yeoh, Kate Winslet bei Oona Chaplin. Aišku, filme bus ir daugiau puikių aktorių, na o filmo premjera numatoma šių metų gruodžio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles