„Žvaigždžių karai“ Harrisoną Fordą pavertė pelningiausiu visų laikų aktoriumi

„Žvaigždžių karai“ Harrisoną Fordą pavertė pelningiausiu visų laikų aktoriumi

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ finansine prasme pasirodė taip sėkmingai, kad net padėjo sumušti rekordus, su kuriais filmas nėra tiesiogiai susijęs – J.J. Abramso režisuota juosta aktorių Harrisoną Fordą pavertė aktoriumi, kurio filmai Šiaurės Amerikoje uždirbo daugiausiai.

Pasak tinklapio BoxOfficeMojo.com, filmai, kuriuose pasirodė H. Fordas, Šiaurės Amerikoje uždirbo daugiau nei 4.7 mlrd. dolerių. Šis skaičius dar neabejotinai kils, kadangi naujausia „Žvaigždžių karų“ dalis Amerikoje vis dar renka didžiulius pinigus. Iki šiol filmas ten yra surinkęs daugiau nei 750 mln. dolerių ir tapo pagrindine priežastimi, dėl ko H. Fordas atsidūrė pelningiausių aktorių sąrašo viršuje.

Iš pirmosios vietos už Hano Solo ir Indianos Džounso vaidmenis žinomas aktorius išstūmė Samuelį L. Jacksoną, kurį šiuo metu galima pamatyti filme „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“). S.L. Jacksono filmai yra uždirbę kiek daugiau nei 4.6 mlrd. dolerių, ir net jeigu naujausias Quentino Tarantino filmas turėtų užsidirbti nemenką sumą, tai nepadės aktoriui atgauti pirmąją vietą.

S.L. Jacksonas yra svarbi „Marvel“ kino visatos dalis ir savo sąskaitą jis dar neabejotinai pasipildys ne vienu šimtu milijonu, todėl tikėtina, kad galiausiai S.L. Jacksonas susigrąžins pirmąją poziciją.

Trejetuką užbaigia Tomas Hanksas, kurio filmai yra uždirbę 4.3 mlrd. dolerių. Pelningiausias jų – „Žaislų istorija 3“ (angl. „Toy Story 3“).

Žemiau pateikiame pelningiausių aktorių dešimtuką. Verta paminėti, kad visi jie vis dar dirba itin pelninguose projektuose, todėl sąrašas artimiausiu metu tikrai keisis. Skliausteliuose įrašyta suma pateikta remiantis sausio 9 d. duomenimis.

1. Harrison Ford (4.705 mlrd. dolerių)
2. Samuel L. Jackson (4.627 mlrd. dolerių)
3. Tom Hanks (4.334 mlrd. dolerių)
4. Morgan Freeman (4.316 mlrd. dolerių)
5. Eddie Murphy (3.810 mlrd. dolerių)
6. Tom Cruise (3.587 mlrd. dolerių)
7. Robert Downey jaunesnysis (3.539 mlrd. dolerių)
8. Johnny Depp (3.2916 mlrd. dolerių)
9. Michael Caine (3.2912 mlrd. dolerių)
10. Gary Oldman (3.279 mlrd. dolerių)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles