Paskutinysis „Tarp žvaigždžių“ anonsas atsisveikina su mūsų Saulės sistema

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki pasaulinės premjeros kino studija „Paramount“ pristato paskutinįjį Christopherio Nolano naujausio filmo „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) anonsą. Jame naujo prieglobsčio žmonėms išsirengė ieškoti kosmonautai peržengia mūsų visatos ribas.

Naujausiame „Betmeno trilogijos“ kūrėjo darbe bus pasakojama apie Žemės, kaip planetos, egzistavimo pabaigą. Iš Žemės išvyksta tyrinėtojų komanda, kurie turės įvykdyti pačią svarbiausią užduotį žmonijos istorijoje – keliaudami per skirtingas visatas išsiaiškinti, ar žmonėms bus lemta apgyvendinti kokią nors kitą planetą.

Pasižiūrėjus šį naujausią anonsą sunku nesutikti su kiek anksčiau išsakytais aktoriaus Matthew McConaughey žodžiais. „Tai bus pats didingiausias nuotykis, kokį tik mums teks pamatyti kine“, – pristatydamas filmą sakė aktorius. Ir iš tiesų – kiekvienas kadras atrodo tiesiog neapsakomai. Tad labai smalsu, ką, galima drąsiai teigti, kino genijus Ch. Nolanas pasiūlys mums šįkart.

Pagrindinius vaidmenis juostoje taip pat atliks Jessica Chastain, jau anksčiau su režisieriumi dirbę Anne Hathaway ir Michaelas Cainas, Casey‘is Affleckas, Topheris Grace‘as, Davidas Gyasis, Billas Irwinas, Mattas Damonas ir kt.

Naujausio Ch. Nolano filmo „Tarp žvaigždžių“ premjera Lietuvoje – lapkričio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles