Pradedamas filmuoti filmas „Monstrų medžiotoja“, Milla Jovovich pasidalijo pirmuoju kadru

Pradedamas filmuoti filmas „Monstrų medžiotoja“, Milla Jovovich pasidalijo pirmuoju kadru

Aktorė Milla Jovovich pasidalino pirmuoju kadru iš filmo „Monster Hunter“ (liet. „Monstrų medžiotoja“) filmavimo aikštelės, kurio filmavimai prasidėjo. Kompiuterinių žaidimų įmonė „Capcom“ pirmąjį „Monster Hunter“ žaidimą išleido 2004 m. ir nuo to laiko jo populiarumas ženkliai išaugo. Jau anksčiau šiais metais, naujausia žaidimo dalis „Monster Hunter World“ tapo geriausiai parduodamu šios įmonės vaizdo žaidimu. Ir dėl žaidimo sėkmės buvo nuspręsta istoriją perkelti į didžiuosius ekranus, tad šiai dienai jau pradėtas filmuoti gyvo veiksmo filmas „Monster Hunter“.

M. Jovovich staigiai iškilo po vaidmens 1997 m. filme „Penktasis elementas“ (angl. „The Fifth Element“) ir po penkerių metų jau drąsiai pretenduodavo į pagrindinius filmų vaidmenis. Video žaidimų adaptacijos į kino filmus šiai aktorei nėra naujiena: M. Jovovich atliko pagrindinį Alisos vaidmenį filmų „Absoliutus blogis“ serijoje, kuri užsibaigė 2016 m. Dabar ji pasirinkta suvaidinti pagrindinį vaidmenį dar vienoje vaizdo žaidimo adaptacijoje – „Monster Hunter“ ir pati aktorė neslepia džiaugsmo, kad pagaliau pradedamas filmavimas, tad savo Instagram paskyroje pasidalijo ir pirmąja asmenuke iš filmavimo aikštelės. Nuotraukoje kuo puikiausiai matosi, koks gi bus M. Jovovich įvaizdis šiame filme. Šiuo pranešimu aktorė patvirtino, kad filmavimai tikrai prasidėjo ir atskleidė gerbėjams, kaip filme atrodys jos įkūnyta veikėja Artemidė, kuri yra Jungtinių Tautų karinių pajėgų lyderė.

Tikriausiai šio vaizdo žaidimo gerbėjai tikėjosi, kad pirmasis veikėjos atsiskleidimas vaizduos M. Jovovich ir jos komandą medžiojant monstrus, tačiau jos veikėjos atskleidimas kur kas paprastesnis. Tačiau panašu, kad tai, kas dėjosi filmavimo aikštelėje, tikrai nebuvo taip lengva. Aktorė nuotraukoje apsitaškiusi purvu, kruvina, tad galima manyti, jog buvo filmuojama monstrų medžioklės scena. Žinoma, monstrai bus sukurti pasitelkus specialiuosius efektus ir, kol juosta dar tik pradinėje filmavimų stadijoje, pirmojo monstrų išvaizdos kadro dar teks palūkėti.

Filmo „Monster Hunter“ išpildymui, aktorė M. Jovovich susivienijo bendram darbui su filmo „Absoliutus blogis“ režisieriumi ir sutuoktiniu Paulu W. S. Anderonu. Galbūt jų bendradarbiavimas gali būti diskutuojama tema, tačiau šiedu tikrai turi gebėjimą sukurti filmus pagal vaizdo žaidimus ir surinkti nemažas sumas bilietų kasose. Šiame filme, kartu su M. Jovovich monstrus medžios Ronas Perlmanas, T.I. Harrisas, Diego Boneta ir Tony‘is Jaa. Kol kas daugiau aktorių paskelbta nėra, tačiau naujienų apie juos ko gero sulauksime jau artimiausiu metu, kadangi filmas „Monster Hunter“ jau filmuojamas!

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles