Mirė serialo „Vaikštantys numirėliai“ aktorius Scottas Wilsonas

Mirė serialo „Vaikštantys numirėliai“ aktorius Scottas Wilsonas

Aktorius Scottas Wilsonas, tikras aktorystės veteranas, šia profesija užsiėmęs net 50 metų, svarbų vaidmenį atlikęs seriale „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) 2011-2014 m., mirė šių metų spalio 6 d. nuo vėžio. Aktoriui buvo 76-eri. Apie jo mirtį buvo paskelbta oficialioje „Vaikštančių numirėlių“ Twitter paskyroje.

S. Wilsonas seriale vaidino fermerį Heršelį Greeną. Šis veikėjas seriale „Vaikštantys numirėliai“ jau buvo tapęs įprastu ir nuolatiniu veidu šios istorijos gerbėjams, kadangi jį išvysti buvo galima antrame, trečiame bei ketvirtajame sezonuose. Heršelis padėjo vienam pagrindinių serialo veikėjų Rikui, įveikti numirėlius. Trečiame serialo sezone šis veikėjas netenka kojos, o ketvirtajame – miršta. Žinios apie aktoriaus S. Wilsono mirtį pasklido iškart po to, kai buvo paskelbta, kad jis, kartu su keletu kitų buvusių serialo aktorių pasirodys devintajame „Vaikštančių numirėlių“ sezone. „Scottą visada prisiminsime kaip puikų aktorių ir visi esame apdovanoti, kad turėjome galimybę jį pažinti,“ – buvo rašoma televizijos tinklo „ACM“ pranešime. „Veikėjas Heršelis, kurį aktorius įkūnijo „Vaikštančiuose numirėliuose“ širdyje išgyveno tikrą emocinį šou. Kaip ir Scottas mūsų gyvenime, taip ir Heršelio personažas turėjo įtakos veikėjų pasirinkimams iki pat šių dienų. Linkime stiprybės jo žmonai, šeimai, draugams ir milijonams gerbėjų, kurie juo žavėjosi. Ilgėsimės tavęs, Scottai.“

S. Wilsonas gimė Atlantoje, 1942 m., kovo 29 d. Metęs koledžą, S. Wilsonas autostopu nukeliavo iki Los Andželo, kad taptų aktoriumi ir po penkerių metų pasirodė poroje gerai įvertintų 1967 m. filmų. Filme „Nakties karštis“ (angl. „In the Heat of the Night“) aktorius suvaidino Harvį Oberstą, įtariamąjį nužudymu, o filme „In Cold Blood“ suvaidino žudiką Ričardą Hičkoką. Aktorius suvaidino svarbų vaidmenį 1974 m. filme „Didysis Getsbis“ (angl. „The Great Gatsby“), kur jo veikėjas nužudo Džėjų Getsbį (akt. Robertas Redfordas), o paskui nusižudo ir pats. S. Wilsonas pelnė „Auksinio Gaublio“ nominaciją 1980 m. pagalbinio aktoriaus kategorijoje, už Kapitono Bilio Cutšavo vaidmenį, trileryje „The Ninth Configuration“.

„Aš mylėjau jį. Scottas buvo puikus aktorius ir nuostabus žmogus, kuris visada ieškodavo kelio kaip apjungti aktorius bendram darbui.“ – teigė aktoriaus ilgametis draugas Arlinas Milleris. S. Wilsonas gyveno kartu su savo žmona Heavenly, kuri yra advokatė bei menininkė. Kol kas jokių žinių apie tai, kaip bus pagerbtas aktoriaus atminimas, paskelbta nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles