Filme „Iksmenai: Tamsusis feniksas“ vėl susikirs Magneto ir Profesoriaus X keliai

Filme „Iksmenai: Tamsusis feniksas“ vėl susikirs Magneto ir Profesoriaus X keliai

Naujose nuotraukose iš juostos „Iksmenai: Tamsusis feniksas“ (angl. „X-Men: Dark Phoenix“) filmavimo aikštelės matome, kad Profesorius X ir Magneto vėl susitiks. James’ui McAvoy’ui ir Michaelui Fassbenderiui tai bus jau ketvirtas „Iksmenų“ serijos filmas po anksčiau sekusių „Pirmos klasės“ (angl. „First Class“), „Praėjusių ateities dienų“ (angl. „Days of Future Past“) bei „Apokalipsės“ (angl. Apocalypse“).

Filmo, kurio veiksmas vyks 90-aisiais, istorija suksis pagal išplėstą istoriją pavadinimu „Tamsiojo fenikso saga“ (angl. „The Dark Phoenix Saga“), paremtą populiariais komiksai, kurioje Džyn Grei apsigyvenusi kosminė jėga „Fenikso galia“ ją užvaldo ir priverčia nusisukti nuo kitų Iksmenų. Komiksuose Džyn Grei įgauna galią naikinti pasaulius ir tampa viena galingiausių visatos jėgų.

Nors 12-osios „Iksmenų“ juostos filmavimo darbai baigti dar praėjusį spalį, studija nusprendė skirti laiko perfilmavimams, kurie prasidėjo praėjusio mėnesio pabaigoje ir tęsis iki rugsėjo galo. Nors perfilmavimų priežastys nėra aiškios, sklinda gandai, kad tai susiję su problematišku paskutiniu filmo trečdaliu.

„Iksmenai: Tamsusis feniksas“ kinuose pasirodys vasario 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles