Kelkitės į tamsiąją Kaliforniją su pirmuoju „Naktinių gyvulių“ anonsu

Įsibėgėjantis didžiųjų kino festivalių sezonas pabėrė kalną laukiamiausių šių metų filmų anonsų, tarp kurių yra ir neeilinių pagyrų sulaukęs filmas „Naktiniai gyvuliai“ (angl. „Nocturnal Animals“).

Filme bus pasakojama apie sėkmingai gyvenančią meno galerijos savininkę, kurią vaidina Amy Adams. Jos gyvenimą sujaukia buvęs sutuoktinis, įkūnijamas Jake‘o Gyllenhaalo, parašęs kraupų romaną, kurį moteris supranta kaip grasinimą.

„Naktinius gyvulius“ režisavo Tomas Fordas, anksčiau pasižymėjęs kaip unikalaus Oskarui nominuoto filmo „Vienišas vyras“ (angl. „A Single Man“) kūrėjas. Kaip dizaineris išgarsėjęs T. Fordas, panašu, neatsisakys savo išskirtinio stiliaus ir sprendžiant iš „Naktinių gyvulių“ anonso pasakos tamsią, bet vizualiai gražią istoriją.

Venecijos kino festivalyje prieš porą savaičių pirmą kartą parodytas filmas buvo giriamas už išskirtinį aktorių kolektyvą ir neeilinę kinematografiją.

Be A. Adams, kuri šiemet dar pasirodys juostoje „Atvykimas“ (angl. „Arrival“), ir J. Gyllenhaalo filme taip pat vaidins Michaelas Shannonas, Isla Fisher, Aaronas Tayloras-Johnsonas, Laura Linney ir kiti.

„Naktiniai gyvuliai“ JAV pasirodys lapkričio 18 d., o į Lietuvos kino teatrus atkeliaus gruodžio 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles