„Vaikis ant ratų“ gali sulaukti tęsinio

„Vaikis ant ratų“ gali sulaukti tęsinio

Režisieriaus Edgar‘o Wright‘o filmai niekada nesulaukdavo masinio susidomėjimo, tačiau buvo mėgstami tarp žmonių, nemėgusių pernelyg „mainstreaminės“ produkcijos. Taip jau nutiko, jog 2017 metų vasarą naujausias E. Wright‘o filmas „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“) pralaužė ledus ir tapo tikra vasaros sensacija. Pasisekimas tiek kritikų tarpe, tiek skaičiuojant pelną, leido spekuliuoti informacija apie tęsinį, o neseniai ir pats filmo kūrėjas pasisakė šiuo klausimu:

„Visos šnekos apie tęsinį pamažu virsta realybe. Detalės derinamos ir tikiuosi, jog antrąją filmo dalį galėsiu kurti ir vėl aš. Turiu daugybę idėjų ir tikiuosi, kad per ateinančius dvejus metus man pavyks jas įgyvendinti. Nenorėčiau, jog pertrauka tarp filmų tęstųsi taip ilgai kaip paskutinį kartą – net ketverius metus, tačiau ne viskas priklauso vien nuo manęs“ – sakė režisierius E. Wright‘as.

Po „Vaikio ant ratų“ sėkmės kūrėjas susilaukė dėmesio ir kompanijų pasiūlymų, kurie gali nustelbti „Vaikį ant ratų“, todėl lieka neaišku, kam kūrėjas teiks prioritetą laiko atžvilgiu – naujam projektui ar tęsinio kūrimui. Juolab, jog prie pirmosios dalies prisidėjusi kompanija „Sony“ dar nepriėmė sprendimo dėl tęsinio kūrimo, o tai gali nukelti filmo kūrimo datą tolyn.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles