Naujasis Žmogus-voras bus kilęs iš lūšnynų

Naujasis Žmogus-voras bus kilęs iš lūšnynų

Žmogus-voras, kuris bus pristatytas žiūrovams filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), labai skirsis nuo tų superherojaus pateikimų, kuriuos įkūnijo Toby‘is Maguire‘as ir Andrew Garfieldas. Apie tai portalui „ComicBook“ pasakojo būsimos juostos režisieriai Anthony‘is ir Joe Russo.

Skirtumai neapsiribos vien herojaus amžiumi ir jo gyvenimo būdu. „Prisiminkite namą, kuriame gyveno Piteris Parkeris (akt. Toby Maguire) Samo Raimio filme. Tai labai brangus namas. O personažas visgi gyvena Niujorke su savo teta, kurios itin minimalios pajamos. Kur jie gyventų realybėje? Kaip atrodytų jų gyvenama vieta? Kur jie išvis galėtų sau leisti gyventi? Mes uždavėm sau šiuos klausimus ir pabandėm į juos atsakyti pačiu tikroviškiausiu būdu mūsų rašytame scenarijuje“, – komentavo kino kūrėjai.

Broliai Russo neatskleidė, ar žiūrovai pamatys naująjį Žmogų-vorą filmo „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ anonsuose iki pat juostos premjeros. Ankščiau, pirmame filmo anonse buvo pristatytas kitas svarbus „Marvel“ visatos herojus – Juodoji pantera.

Peterio Parkerio vaidmenį filme atliko Tomas Hollandas. Kituose vaidmenyse pasirodys Chrisas Ewansas, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen, Anthony‘is Mackie‘is, Paulas Ruddas, Marissa Tomei ir kt.

Filmo premjera numatyta 2016 m. gegužės 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulius / 2016 sausio 9

    Ne vienas filmas stipriai nepatiko.. Abejoju ar šitas bus kitoks.. Išsisemes tas žmogus voras