„Warner Bros“ studija atideda savo didžiuosius vasaros filmus

„Warner Bros“ studija atideda savo didžiuosius vasaros filmus

Pavasarinių filmų sezonas jau visiškai išvalytas, tačiau jei tikėjotės vasarą sugrįžti į kino teatrus ir žiūrėti naujausius filmus, gali tekti nusivilti. „Warner Bros“ studija įvykdė atostogų sezono pertvarkymą ir nukėlė savo didžiausius projektus nuo vasaros laikotarpio.

Kaip ir tikėtasi, daugiausia dėmesio sulaukė „Nuostabioji Moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) , kurios atidėjimas buvo neišvengiamas. Nors „Warner Bros“ studijoje buvo diskutuojama apie kino teatrų praleidimą ir filmo prieinamumą internete nuo pirmos dienos, studijos vadovas teigė, kad šis filmas buvo kurtas didiesiems ekranams. Atidėjimas šioje situacijoje yra prasmingesnis, nei rizikavimas 200 milijonų dolerių dydžio projektu. Vis dėlto, geros žinios yra tai, kad „Nuostabioji Moteris 1984“ yra nukeltas ne į metų galą, o tik dviems mėnesiams. Filmas kol kas planuojamas išleisti šią vasarą, rugpjūčio 14 dieną.

Keli smulkesni studijos filmai taip pat buvo išspirti iš savo originalių išleidimo datų. Jie yra gegužės viduryje turėjęs pasirodyti animacinis „Skūbis Dū“ (angl. „Scoob“), birželio pabaigos miuziklas „In the Heights“ bei rugpjūčio vidurio režisieriaus Jameso Wano naujasis siaubo projektas „Malignant“. Šiems filmams nauja išleidimo data šiuo metu nesuteikta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles