Rebecca Ferguson sugrįš į „Neįmanomos misijos“ tęsinį

Rebecca Ferguson sugrįš į „Neįmanomos misijos“ tęsinį

Filmas „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) šiais metais užtvirtino garbingą „Neįmanomos misijos“ franšizės poziciją tarp daugybės kitų šnipų istorijų. Vienu geriausių naujojo filmo elementų tapusi Rebecca Ferguson, panašu, ruošiasi šią poziciją pagerinti dar labiau.

Kaip praneša tinklapis „Showbizz 411“, aktorė sutarė su Tomu Cruise‘u ir „Paramount“ studija sugrįžti į šeštąją „Neįmanomos misijos“ dalį. Įspūdingai savo vaidmenį atlikusi aktorė, įkūnijusi dvigubą agentę Faustą, taptų pirmąja mergina, sugrįžtančia į „Neįmanomos misijos“ tęsinį reikšmingam vaidmeniui.

Pati aktorė, tiesa, turės tinkamai suderinti savo tvarkaraštį, kadangi po šios vasaros ji tapo viena didžiausią paklausą turinčių aktorių Holivude. Iš Švedijos kilusi R. Ferguson jau pasirašė sutartis vaidinti filmuose „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“) ir „Sniego senis“ (angl. „Snowman“) su Michaelu Fassbenderiu priešaky. Ji taip pat yra įvardijama kaip reali kandidatė vaidinti antroje „Prometėjo“ dalyje, kurią režisuos Ridley Scottas (verta paminėti, kad šiame filme pagrindinį vaidmenį taip pat atliks M. Fassbenderis).

Tuo tarpu šeštoji „Neįmanomos misijos“ dalis turėtų įtvirtinti franšizę kaip tikrai unikalią. Į filmą jau pasižadėjo sugrįžti režisierius Christopheris McQuarrie‘is ir net neabejojama, kad aktoriai Jeremy‘is Renneris bei Simonas Peggas sugrįš įkūnyti žymiųjų savo veikėjų, todėl priešingai nei kaskart visiškai kitaip atrodanti Bondiada, „Neįmanomos misijos“ filmai dabar siekia konservatyvumo.

„Neįmanoma misija 6“ pradės filmavimą kitą vasarą ir kino teatruose pasirodys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles