Antroji „Lojaliosios“ dalis nepasirodys kinuose

Antroji „Lojaliosios“ dalis nepasirodys kinuose

Kino studija „Lionsgate“ atsisakė tęsti „Divergentės“ (angl. „Divergent“) serijos istoriją didžiuosiuose kino ekranuose. Kaip praneša portalo „Variety“ šaltiniai, filmas „Dominuojanti“ (angl. „Ascenandant“) nebus parodytas kinuose, o taps televiziniu projektu.

Manoma, jog šis filmas duos žalią šviesą būsimam serialui, kurio veiksmas vyks toje pačioje visatoje kaip ir kino filmuose. Žinoma tik tiek, jog serialas turės visiškai naują aktorių kolektyvą. Nežinoma, ar jame pasirodys koks nors aktorius iš pilnametražės trilogijos.

Filmo „Dominuojanti“ premjera buvo numatyta 2017 m. kovo 27 dieną, o juostos filmavimas turėjo prasidėti šių metų vasarą Atlantoje. Tačiau po to, kai kino studija patyrė finansinį fiasko su 110 mln. kainuosiančiu filmu „Lojalioji“ (angl. „Allegiant“), kurio uždarbis pasiekė 179 mln. dolerių, jie atsisakė toliau vystyti šią istoriją kine ir investuoti didelius pinigus į šį projektą.

Pagrindinius vaidmenis trilogijoje atliko Milesas Telleris, Shailene Woodley, Theo Jamesas, Naomi Watts, Octavia Spencer, Zoe Kravitz, Anselis Elgortas, Billas Skarsgardas ir kt.

Kada „Dominuojanti“ pasieks televizijos ekranus, nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles