Serialas „Juodosios burės“ pasibaigs ketvirtame sezone

Serialas „Juodosios burės“ pasibaigs ketvirtame sezone

Kabelinis kanalas „Starz“ pranešė apie tai, kad ketvirtasis serialo „Juodosios burės“ (angl. „Black Sails“) sezonas taps paskutiniu. Piratų dramos „Lobių sala“ (angl. „The Treasure Island“) priešistorė sugrįš 2017 metais su dešimt serijų. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

„Reta privilegija televizijoje gauti tokią kūrybinę laisvę, kuri mums buvo duota tam, kad mes sukurtume savo šou ir tęstume jį keturis metus iš eilės.“, – pasakė vienas iš serialo kūrėjų Jonathanas E. Stainbergas.

„Nors mums buvo nelengva priimti sprendimą, kad ketvirtasis serialo sezonas taps paskutiniu, tačiau mes negalėjome sau įsivaizduoti geresnio finalo, kuris atves žiūrovus prie „Lobių salos“ istorijos.“, – pridūrė J. E. Stainbergas

Serialas buvo parodytas beveik dvejuose šimtuose šalių, o jo auditorija siekė vidutiniškai apie 3,6 milijonus žiūrovų. Serialas iškovojo kelias „Emmy“ statulėles už geriausius vizualinius efektus ir geriausią garso montažą.

Serialo prodiuseriais tapo Jonathanas E. Stainbergas, Michaelas Bay‘us ir Robertas Levine‘as. Pagrindinius vaidmenis seriale atliko Toby‘is Stephensas, Luke‘as Arnoldas, Zach McGowan, Hannah New, Jessica Parker Keneddy ir kt.

Pirmoji ketvirtojo sezono serija pasirodys 2017 m. sausio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles