„Džeisonas Bornas“ pristatys nedaug kalbantį Mattą Damoną

„Džeisonas Bornas“ pristatys nedaug kalbantį Mattą Damoną

Po ilgos pertraukos į Džeisono Borno franšizę sugrįžtantis Mattas Damonas naujajame filme nepervargo – jo balso beveik negirdėsime.

Kaip leidinio „The Guardian“ žurnalistams pasakojo pats M. Damonas bei franšizę suformavęs režisierius Paulas Greengrassas, M. Damoną sugrįžti į šią rolę paskatino įdomus scenarijus. Jame, tiesa, buvo tiek daug veiksmo, kad Bornui kalbėti tiesiog nebuvo kada. Anot M. Damono, jam filme teko tik 25 dialogo eilutės.

Tai reiškia, kad net ir pagal veiksmo filmų standartus M. Damonas tylės itin daug. Nereikia ypatingų sugebėjimų norint suprasti, kad Borno franšizė išpopuliarėjo ne dėl įspūdingų dialogų, o dėl įdomios istorijos ir veiksmo scenų, todėl tikėtina, kad M. Damono balso žiūrovai nepasiges.

Juolab kad geriausiuose veiksmo filmuose pagrindiniai veikėjai kalba kur kas mažiau nei daro. Bene geriausias to pavyzdys – „Terminatorius 2“, kuriame Arnolas Schwarzeneggeris pasakė tik kelias dešimtis dialogo eilučių. Antrojoje „Pašėlusio Makso“ (angl. „Mad Max“) dalyje, kuri pasirodė 1981 metais, Melo Gibsono herojui teko tik 16 eilučių.

CNN jau spėjo paskaičiuoti, kad M. Damono uždarbis skaičiuojant pagal kiekvieną eilutę nebus toks prastas – 25 mln. dolerių už kiekvieną rolę gaunantis aktorius užsidirbs apie 1 mln. dolerių už perskaitytą dialogo eilutę.

Įsitikinti, ar nedaug kalbantis M. Damonas atrodo taip pat įdomiai kaip ir daugžodžiaujantis, galima bus jau netrukus – „Džeisonas Bornas“ kino teatrus pasieks liepos 29 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles